Suzuki GSX 750E
Suzuki GSX 750E to motocykl motocrossowy o pojemności skokowej 747 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Czterocylindrowy poprzecznys, DOHC, 4 valve per cylinder.. Moc maksymalna wynosi 79 KM przy 9200 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 63 Nm / 6.4 kgf-m / 63.0 Nm przy 7000 obr./min. Masa: 235 kg.
Lata produkcji
1980
Pojemność
747 ccm
Moc maksymalna
79 KM przy 9200 obr./min
Moment obrotowy
63 Nm / 6.4 kgf-m / 63.0 Nm przy 7000 obr./min
Masa
235 kg
Typ silnika
Czterosuw, Czterocylindrowy poprzecznys, DOHC, 4 valve per cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Suzuki GSX 750E |
|---|---|
| Rok produkcji | 1980 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Czterocylindrowy poprzecznys, DOHC, 4 valve per cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 747 ccm |
| Średnica x skok | 67 х 53 mm |
| Stopień sprężania | 9.4:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 4 x 32 mm Mikuni BS 32 Gaźniks. |
| Układ zapłonowy | Transistorized |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 79 KM przy 9200 obr./min |
| Moment obrotowy | 63 Nm / 6.4 kgf-m / 63.0 Nm przy 7000 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy leading axle fork |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Dwa amortyzatorys with 5-way napięcie wstępne sprężyny |
| Hamulce przednie | 2 x 275mm Tarczas, 1 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 275mm Tarcza, 1 piston caliper |
| Opona przednia | 3.25-19 |
| Opona tylna | 4.00-18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1520 mm |
|---|---|
| Masa | 235 kg |
| Zbiornik paliwa | 19 L / 4.2 Imp gal |
| Prędkość maks. | 197.9 km/h / 123 mph |
Pozostałe dane
| Gear Ratios | 1st 2.571 / 2nd 1.777 / 3rd 1.380 / 4th 1.125 / 5th 0.961 |
|---|---|
| Dimension | Length 2250 mm / 88.6 in, Width 875 mm / 34.4 in, Height 1189 mm |
| Prześwit | 150 mm |
| Consumption Average | 4.6 L/100 km / 21.7 km/l / 51 US mpg / 61 Imp mpg |
| Standing¼Mile | 12.4 sec |
| Prędkość maksymalna | 197.9 km/h / 123 mph |