Suzuki GSX 750EF
Suzuki GSX 750EF to motocykl motocrossowy o pojemności skokowej 747 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Czterocylindrowy poprzecznys, DOHC, 4 valve per cylinder.. Moc maksymalna wynosi 86 KM przy 9500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 68 Nm / 6.9 kgf-m / 68.1 Nm przy 8500 obr./min. Masa: 210 kg.
Lata produkcji
1983-84
Pojemność
747 ccm
Moc maksymalna
86 KM przy 9500 obr./min
Moment obrotowy
68 Nm / 6.9 kgf-m / 68.1 Nm przy 8500 obr./min
Masa
210 kg
Typ silnika
Czterosuw, Czterocylindrowy poprzecznys, DOHC, 4 valve per cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Suzuki GSX 750EF |
|---|---|
| Rok produkcji | 1983-84 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Czterocylindrowy poprzecznys, DOHC, 4 valve per cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 747 ccm |
| Średnica x skok | 67 x 53 mm |
| Stopień sprężania | 9.6:1 |
| Układ zasilania | 4 x Mikuni 32mm Gaźniks |
| Układ zapłonowy | Transistorized |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 86 KM przy 9500 obr./min |
| Moment obrotowy | 68 Nm / 6.9 kgf-m / 68.1 Nm przy 8500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet multiple plates, coil spring |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | #530 Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Steel pipe and profile Rama kołyskowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy, napięcie wstępne regulowane and hydrauliczna anti-dive. |
| Zawieszenie tylne | Full floater, napięcie wstępne and 4-way tłumienie odbicia damping regulowane. |
| Hamulce przednie | 2 x 275mm Tarczas, 2 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 255mm Tarcza, 1 piston caliper |
| Opona przednia | 100/90-16, Bridgestone L303 |
| Opona tylna | 120/90-17, Bridgestone G514 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1480 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 780 mm / 30. in |
| Masa | 210 kg |
| Zbiornik paliwa | 19.5 L / 4.3 Imp gal |
| Prędkość maks. | 217.2 km/h / 135 mph |
Pozostałe dane
| Cooled System | Chłodzenie powietrzem i olejem |
|---|---|
| Headlight type | 55/60W H4 Halogen |
| Primary Drive Ratio | 1.895 :1 |
| FinalDrive Ratio | 3.071 :1 |
| Gear Ratio | 1st 2.50 / 2nd 1.75 / 3rd 1.37 / 4th 1.13 / 5th 0.96 |
| Front Wheel | Cast alloy wheel, 2.15 x 16 |
| Rear Wheel | Cast alloy wheel, 2.50 x 17 |
| Prześwit | 155 mm |
| Consumption Average | 4.9 L/100 km / 20.4km/l / 48 US mpg / 57.6 Imp mpg |
| Standing¼Mile | 12.0 sec / 174 km/h / 108 mph |
| Prędkość maksymalna | 217.2 km/h / 135 mph |