Suzuki GSX 750F Katana
Suzuki GSX 750F Katana to motocykl motocrossowy o pojemności skokowej 748 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 4 zaworów na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 92 KM przy 10500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 66 Nm / 6.73 kgf-m / 64.9 Nm przy 8500 obr./min. Masa: 227 kg.
Lata produkcji
2002-03
Pojemność
748 ccm
Moc maksymalna
92 KM przy 10500 obr./min
Moment obrotowy
66 Nm / 6.73 kgf-m / 64.9 Nm przy 8500 obr./min
Masa
227 kg
Typ silnika
Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 4 zaworów na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Suzuki GSX 750F Katana |
|---|---|
| Rok produkcji | 2002-03 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 4 zaworów na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 748 ccm |
| Średnica x skok | 73 x 44.7 mm |
| Stopień sprężania | 10.9:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem i olejem |
| Układ zasilania | 4 x 36mm, Mikuni BST36SS Gaźnikurators |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny ignition |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 92 KM przy 10500 obr./min |
| Moment obrotowy | 66 Nm / 6.73 kgf-m / 64.9 Nm przy 8500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multiple Tarczas, cable operated |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów , constant mesh |
| Napęd końcowy | Łańcuch, 118 Links |
Podwozie
| Rama | Double-Rama kołyskowa steel pipe |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 41mm, Widelec teleskopowy, coil spring, oil damped, tłumienie odbicia damping regulowane, 3-way regulowane |
| Zawieszenie tylne | Link type, gas/coil spring, gas/oil damped, spring pre-load w pełni regulowane, tłumienie kompresji damping force w pełni regulowane, tłumienie odbicia damping force 4-way regulowane |
| Hamulce przednie | 2 x 290 mm Tarczas, 2 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 250 mm Tarcza, 2 piston caliper |
| Opona przednia | 120/80-ZR17 |
| Opona tylna | 150/70-ZR17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1465 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 790 mm |
| Masa | 227 kg |
| Zbiornik paliwa | 20 L / 4.4 Imp gal |
| Prędkość maks. | 230 km/h / 143 mph |
Pozostałe dane
| Spark Plug | NGK JR9C |
|---|---|
| Final Reduction Ratio | 3.133 |
| Gear Ratio | 1st: 3.083 / 2nd: 20.62 / 3rd: 1.647 / 4th: 1.400 / 5th: 1.227 / 6th: 1.095 |
| Caster | 65° |
| Steering Angle | 32° |
| Prześwit | 120 mm |
| Reserve | 5 L / 5.3 US qt / 4.4 Imp qt |
| Consumption Average | 5.3L/100 km / 18.7 km/l / 44.1 US mpg / 53 Imp mpg |
| Standing¼Mile | 11.5 sec |
| Prędkość maksymalna | 230 km/h / 143 mph |