Suzuki GSX 750SF Katana
Suzuki GSX 750SF Katana to motocykl motocrossowy o pojemności skokowej 747 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 4 zaworów na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 84 KM przy 9500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 68 Nm / 6.93 kgf-m / 68.1 Nm przy 8500 obr./min. Masa: 228 kg.
Lata produkcji
1985-87
Pojemność
747 ccm
Moc maksymalna
84 KM przy 9500 obr./min
Moment obrotowy
68 Nm / 6.93 kgf-m / 68.1 Nm przy 8500 obr./min
Masa
228 kg
Typ silnika
Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 4 zaworów na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Suzuki GSX 750SF Katana |
|---|---|
| Rok produkcji | 1985-87 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 4 zaworów na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 747 ccm |
| Średnica x skok | 67 x 53 mm |
| Stopień sprężania | 9.4:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 4 x 32 mm Mikuni RS32SS Gaźniks. |
| Układ zapłonowy | Transistorized |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 84 KM przy 9500 obr./min |
| Moment obrotowy | 68 Nm / 6.93 kgf-m / 68.1 Nm przy 8500 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów Stałe zazębienie |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch Daido D.I.D 630V, 96 links |
Podwozie
| Rama | Steel, Rama podwójna kołyskowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy, napięcie wstępne regulowane and hydrauliczna anti-dive. |
| Zawieszenie tylne | Dwa amortyzatorys, 5-way napięcie wstępne and 4-way tłumienie odbicia damping regulowane. |
| Hamulce przednie | 2 x 275mm Tarczas, 2 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 255 mm Tarcza, 1 piston caliper |
| Opona przednia | 3.25 H16 |
| Opona tylna | 4.00 H17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1520mm. |
|---|---|
| Masa | 228 kg |
| Zbiornik paliwa | 22 L / 4.8 Imp gal |
| Prędkość maks. | 215 km/h 134 mph |
Pozostałe dane
| Pojemność oleju | 3.2 L / 3.4 US qt / 2.8 Imp qt |
|---|---|
| Ignition Timing | 15º BTDC below 1500 obr./min / 35º BTDC above 2350 obr./min |
| Spark Plug | NGK D8EA (in E-01, 24, 25, 30, 34), NGK DR8ES-L (the others) - gap 0.6-0.7 mm (0.024-0.028 in) |
| Akumulator | 12V 50.4 k, C (14 Ah)/10HR - type YB14L-A2 |
| Generator | Three-phase A.C. generator |
| Primary Reduction | 2.162:1 (93/43) |
| Final Reduction | 2.733:1 (41/15) |
| Gear Ratio | 1st 2.571 (36/14) / 2nd 1.777 (32/18) / 3th 1.380 (29/21) / 4th 1.125 (27/24) / 5th 0.961 (25/26) |
| Caster | 61º30" |
| Swat H eight | 775 mm |
| Prześwit | 175mm |
| Standing¼Mile | 11.9 sec / 182 km/h / 113 mph |
| Prędkość maksymalna | 215 km/h 134 mph |