Suzuki GSX-8R
Suzuki GSX-8R to motocykl drogowy o pojemności skokowej 776 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 4 valves per cylinder. Moc maksymalna wynosi 83.1 KM / 61.9 k, W przy 8500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 78 Nm przy 6800 obr./min. Masa: 205.2 kg.
Lata produkcji
2024
Pojemność
776 ccm
Moc maksymalna
83.1 KM / 61.9 k, W przy 8500 obr./min
Moment obrotowy
78 Nm przy 6800 obr./min
Masa
205.2 kg
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 4 valves per cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Suzuki GSX-8R |
|---|---|
| Rok produkcji | 2024 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 4 valves per cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 776 ccm |
| Średnica x skok | 84 x 70 mm |
| Stopień sprężania | 12.8:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą/oil cooled |
| Układ zasilania | EFI with two 42mm throttle bodies |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 83.1 KM / 61.9 k, W przy 8500 obr./min |
| Moment obrotowy | 78 Nm przy 6800 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet Wielotarczowe with assist and slipper functions |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów with Quickshifter |
| Napęd końcowy | D.I.DO-ring Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Steel |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 41mm Showawidelec odwrócony USD, |
| Zawieszenie tylne | Showa shock, Linkage-assisted, spring-napięcie wstępne regulowane |
| Hamulce przednie | 2 x 310mm tarcza pływającas with 4-piston Nissan calipers |
| Hamulce tylne | Single 240mm Tarcza with single-piston Nissin caliper |
| ABS | Tak |
| Opona przednia | 120/70 x 17 |
| Opona tylna | 180/55 x 17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 146 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 810 mm |
| Masa | 205.2 kg |
| Zbiornik paliwa | 14 L |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | Stainless-steel 2-into-1 exhaust system |
|---|---|
| Norma emisji | Euro 5 |
| Wheels | Cast aluminiowa |
| Prześwit | 140 mm |