SWM RS 300R
SWM RS 300R to motocykl sportowy. Jednostka napędowa: Jednocylindrowy, Czterosuw, DOHC, 4 valve. Masa: 107 kg.
Lata produkcji
2015
Masa
107 kg
Typ silnika
Jednocylindrowy, Czterosuw, DOHC, 4 valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | SWM RS 300R |
|---|---|
| Rok produkcji | 2015 |
Silnik
| Typ silnika | Jednocylindrowy, Czterosuw, DOHC, 4 valve |
|---|---|
| Średnica x skok | 83 x 55 mm |
| Stopień sprężania | 12.9:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | EFI, Mikuni D42 |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny , inductive Tarczaharge, with regulowane advance (digital control) |
| Rozrusznik | Elektryczny with Automatyczna decompressor |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Mokre, wielotarczowe, hydrauliczna control |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów, Stałe zazębienie |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | High strength steel single beam Rama podwójna kołyskowa main frame; rear frame in light alloy |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Upside-down Widelec teleskopowy hydrauliczna fork with forward axle; tłumienie kompresji and tłumienie odbicia damping adjustment, Kayaba |
| Zawieszenie tylne | Progressive "Soft Damp" type with single hydrauliczna shock absorber; napięcie wstępne sprężyny adjustment, tłumienie kompresji and tłumienie odbicia damping adjustment (tłumienie kompresji high & low speed), Kayaba |
| Hamulce przednie | Ø260 mm Fixed Tarcza with hydrauliczna control and pływająca caliper |
| Hamulce tylne | Ø240 mm tarcza pływająca, with hydrauliczna control and pływająca caliper |
| Opona przednia | 90/90-21" Michelin Competition IV |
| Opona tylna | 140/80-18" Michelin Competition IV |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1496 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 963 mm |
| Masa | 107 kg |
| Zbiornik paliwa | 7.2 L / 7.2 L |
Pozostałe dane
| Make Model. | SWM RS 300 R |
|---|---|
| Spark Plug | NGK CR8EB |
| Akumulator | 12V 6Ah |
| Gear Ratio | 1st2.000 (28/14) / 2nd1.611 (29/18) / 3rd1.333 (24/18) / 4th1.086 (25/23) / 5th0.920 (23/25) / 6th0.814 (22/27):1 |
| Wheels | Light alloy |
| Front Rim | 1.60 x 21" |
| Rear Rim | 2.15 x 18" |
| Prześwit | 300 mm |