SWM RS 650R
SWM RS 650R to motocykl sportowy o pojemności skokowej 600 ccm. Jednostka napędowa: Jednocylindrowy, Czterosuw, DOHC, 4 valve. Moc maksymalna wynosi 53.6 KM przy 7500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 53.5Nm / 38.7ft lbprzy 6500 obr./min. Masa: 144 kg.
Lata produkcji
2015
Pojemność
600 ccm
Moc maksymalna
53.6 KM przy 7500 obr./min
Moment obrotowy
53.5Nm / 38.7ft lbprzy 6500 obr./min
Masa
144 kg
Typ silnika
Jednocylindrowy, Czterosuw, DOHC, 4 valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | SWM RS 650R |
|---|---|
| Rok produkcji | 2015 |
Silnik
| Typ silnika | Jednocylindrowy, Czterosuw, DOHC, 4 valve |
|---|---|
| Pojemność | 600 ccm |
| Średnica x skok | 100 x 76.5 mm |
| Stopień sprężania | 12.4:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | EFI, Mikuni D45 |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny , inductive Tarczaharge, with regulowane advance (digital control) |
| Rozrusznik | Elektryczny with Automatyczna decompressor |
| Moc maksymalna | 53.6 KM przy 7500 obr./min |
| Moment obrotowy | 53.5Nm / 38.7ft lbprzy 6500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Mokre, wielotarczowe, hydrauliczna control |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów, Stałe zazębienie |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | High strength steel single beam Rama podwójna kołyskowa main frame; rear frame in light alloy |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Upside-down Widelec teleskopowy hydrauliczna fork with forward axle; tłumienie kompresji and tłumienie odbicia damping adjustment, Kayaba |
| Zawieszenie tylne | Progressive "Soft Damp" type with single hydrauliczna shock absorber; napięcie wstępne sprężyny adjustment, tłumienie kompresji and tłumienie odbicia damping adjustment (tłumienie kompresji high & low speed), Kayaba |
| Hamulce przednie | Ø260 mm Fixed Tarcza with hydrauliczna control and pływająca caliper |
| Hamulce tylne | Ø220 mm tarcza pływająca, with hydrauliczna control and pływająca caliper |
| Opona przednia | 90/90-21" Goldentyre GT201 |
| Opona tylna | 140/80-18" Goldentyre GT201 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1506 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 899 mm |
| Masa | 144 kg |
| Zbiornik paliwa | 12 L / 12.1 L |
Pozostałe dane
| Make Model. | SWM RS 650 R |
|---|---|
| Spark Plug | NGK CR8EB |
| Akumulator | 12V 12Ah |
| Gear Ratio | 1st2.615 (34/13) / 2nd1.812 (29/16) / 3rd1.350 (27/20) / 4th1.091 (24/22) / 5th0.957 (22/23) / 6th0.880 (22/25):1 |
| Wheels | Light alloy |
| Front Rim | 1.60 x 21" |
| Rear Rim | 2.15 x 18" |
| Prześwit | 249 mm |