SWM Silver Vase 440
SWM Silver Vase 440 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 445 ccm. Jednostka napędowa: Jednocylindrowy, Czterosuw, DOHC, 4 valves. Masa: 150 kg.
Lata produkcji
2015
Pojemność
445 ccm
Masa
150 kg
Typ silnika
Jednocylindrowy, Czterosuw, DOHC, 4 valves
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | SWM Silver Vase 440 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2015 |
Silnik
| Typ silnika | Jednocylindrowy, Czterosuw, DOHC, 4 valves |
|---|---|
| Pojemność | 445 ccm |
| Średnica x skok | 88.9 x 70 mm |
| Stopień sprężania | 12.9:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | EFI, Mikuni D42 |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny , inductive Tarczaharge, with regulowane advance (digital control) |
| Rozrusznik | Elektryczny (with Automatyczna decompressor) |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Mokre, wielotarczowe, hydrauliczna control |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Steel single tube beam with Rama podwójna kołyskowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Ø43 mm Widelec teleskopowy hydrauliczna fork |
| Zawieszenie tylne | Double hydrauliczna shock absorber; napięcie wstępne sprężyny adjustment |
| Hamulce przednie | Ø260 mm Fixed Tarcza with hydrauliczna control |
| Hamulce tylne | Ø220 mm tarcza pływająca, with hydrauliczna control |
| Opona przednia | 100/90-19" Golden Tyre GT201 |
| Opona tylna | 130/80-17" Golden Tyre GT201 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1427 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 815 mm |
| Masa | 150 kg |
| Zbiornik paliwa | 20 L/ 20.1 L |
Pozostałe dane
| Make Model. | SWM Silver Vase 440 |
|---|---|
| Układ wydechowy | Euro 3 |
| Spark Plug | NGK CR8EB |
| Akumulator | 12V 6Ah |
| Gear Ratio | 1st2.000 (28/14) / 2nd1.611 (29/18) / 3rd1.333 (24/18) / 4th1.086 (25/23) / 5th0.920 (23/25) / 6th0.814 (22/27):1 |
| Wheels | Steel alloy |
| Front Rim | 1.85 x 19" |
| Rear Rim | 3.00 x 17" |
| Prześwit | 160 mm |