SWM SM 650R
SWM SM 650R to motocykl drogowy o pojemności skokowej 600 ccm. Jednostka napędowa: Jednocylindrowy, Czterosuw, DOHC, 4 valve. Masa: 147 kg.
Lata produkcji
2015
Pojemność
600 ccm
Masa
147 kg
Typ silnika
Jednocylindrowy, Czterosuw, DOHC, 4 valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | SWM SM 650R |
|---|---|
| Rok produkcji | 2015 |
Silnik
| Typ silnika | Jednocylindrowy, Czterosuw, DOHC, 4 valve |
|---|---|
| Pojemność | 600 ccm |
| Średnica x skok | 100 x 76.5 mm |
| Stopień sprężania | 12.9:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | EFI, Mikuni D45 |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny , inductive Tarczaharge, with regulowane advance (digital control) |
| Rozrusznik | Elektryczny with Automatyczna decompressor |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Mokre, wielotarczowe, hydrauliczna control |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów, Stałe zazębienie |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | High strength steel single beam Rama podwójna kołyskowa main frame; rear frame in light alloy |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Upside-down Widelec teleskopowy hydrauliczna fork with forward axle; tłumienie kompresji and tłumienie odbicia damping adjustment, Kayaba |
| Zawieszenie tylne | Progressive "Soft Damp" type with single hydrauliczna shock absorber; napięcie wstępne sprężyny adjustment, tłumienie kompresji and tłumienie odbicia damping adjustment (tłumienie kompresji high & low speed), Kayaba |
| Hamulce przednie | Ø320 mm Fixed Tarcza with Zaciski radialne caliper |
| Hamulce tylne | Ø240 mm tarcza pływająca, with hydrauliczna control and pływająca caliper |
| Opona przednia | 120/70-17"" Michelin Pilot Power 2CT |
| Opona tylna | 150/60-17" Michelin Pilot Power 2CT |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1496 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 909 mm |
| Masa | 147 kg |
| Zbiornik paliwa | 12 L / 12.1 L |
Pozostałe dane
| Make Model. | SWM SM 650 R |
|---|---|
| Spark Plug | NGK CR8EB |
| Akumulator | 12V 12Ah |
| Gear Ratio | 1st2.615 (34/13) / 2nd1.812 (29/16) / 3rd1.350 (27/20) / 4th1.091 (24/22) / 5th0.957 (22/23) / 6th0.880 (22/25):1 |
| Wheels | Light alloy |
| Front Rim | 3.50 x 17" |
| Rear Rim | 4.25 x 17" |
| Prześwit | 241 mm |