SWM Superdual X
SWM Superdual X to motocykl drogowy o pojemności skokowej 600 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valves. Masa: 169 kg.
Lata produkcji
2018
Pojemność
600 ccm
Masa
169 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valves
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | SWM Superdual X |
|---|---|
| Rok produkcji | 2018 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valves |
|---|---|
| Pojemność | 600 ccm |
| Średnica x skok | 100 x 76.4 mm |
| Stopień sprężania | 12.4:1 |
| Układ zasilania | Mikuni D45 EFIElectronic injection |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny , inductive Tarczaharge, w/digital control |
| Rozrusznik | Elektryczny |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet multi-plate with hydrauliczna control |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Main frame Steel single tube Rama kołyskowa Sub-frame aluminiowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 45mm Upside-Down fork |
| Zawieszenie tylne | Sachs regulowane shock |
| Hamulce przednie | Single 300mm Tarcza |
| Hamulce tylne | Single 240mm Tarcza, Switchable ABS |
| Opona przednia | 90/90 -21 |
| Opona tylna | 140/80 -18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1495 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 890 mm |
| Masa | 169 kg |
| Zbiornik paliwa | 19 L |
Pozostałe dane
| Gear Ratio | 1st 2, 615 (34/13) / 2nd 1, 812 (29/16) / 3rd 1, 350 (27/20) / 4th 1, 091 (24/22) / 5th 0, 916 (22/24) / 6th 0, 769 (20/26) |
|---|---|
| Masa | 169 kg |