SYM Allo 125 Classic
SYM Allo 125 Classic to motocykl klasyczny / retro. Jednostka napędowa: Jednocylindrowy, Czterosuw, 2V, SOHC. Moc maksymalna wynosi 8.8 KM przy 7500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 8.6 Nm / 0.88 kgf-m / 6.34 ft/lb. Masa: 105 kg.
Lata produkcji
2014
Moc maksymalna
8.8 KM przy 7500 obr./min
Moment obrotowy
8.6 Nm / 0.88 kgf-m / 6.34 ft/lb
Masa
105 kg
Typ silnika
Jednocylindrowy, Czterosuw, 2V, SOHC
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | SYM Allo 125 Classic |
|---|---|
| Rok produkcji | 2014 |
Silnik
| Typ silnika | Jednocylindrowy, Czterosuw, 2V, SOHC |
|---|---|
| Stopień sprężania | 10.4:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem, forced |
| Układ zasilania | Elektroniczny |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 8.8 KM przy 7500 obr./min |
| Moment obrotowy | 8.6 Nm / 0.88 kgf-m / 6.34 ft/lb |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Centrifugal, dry type |
|---|---|
| Skrzynia biegów | CVT (bezstopniowa) |
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Rama | Pipe under bone, steel |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy |
| Zawieszenie tylne | Twin sided swing arm |
| Hamulce przednie | Single Tarcza hydraulicznazna, 180 mm |
| Hamulce tylne | Bęben, 130 mm |
| Opona przednia | 110/70-12 tubeless |
| Opona tylna | 120/70-12 tubeless |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1310 mm. |
|---|---|
| Masa | 105 kg |
| Zbiornik paliwa | 5.2 L / 5.3 L |
Pozostałe dane
| Engine Oil Capacity | 1.0 L / 2.1 US pints |
|---|---|
| Układ wydechowy | Single |
| Fuel System | Gaźnik (CV) |
| Akumulator | 12V 6 Ah |
| Wheels | aluminiowa |
| Kolory | Black, Blue, Coffee, White, Cream |