SYM Allo 150 Classic
SYM Allo 150 Classic to motocykl klasyczny / retro o pojemności skokowej 149 ccm. Jednostka napędowa: Jednocylindrowy, Czterosuw, 2V, SOHC. Moc maksymalna wynosi 10.5 KM przy 7500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 10.8 Nm / 1.1 kgf-m / 7.96 ft.lbs. Masa: 105 kg.
Lata produkcji
2014
Pojemność
149 ccm
Moc maksymalna
10.5 KM przy 7500 obr./min
Moment obrotowy
10.8 Nm / 1.1 kgf-m / 7.96 ft.lbs
Masa
105 kg
Typ silnika
Jednocylindrowy, Czterosuw, 2V, SOHC
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | SYM Allo 150 Classic |
|---|---|
| Rok produkcji | 2014 |
Silnik
| Typ silnika | Jednocylindrowy, Czterosuw, 2V, SOHC |
|---|---|
| Pojemność | 149 ccm |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem, forced |
| Układ zasilania | Elektroniczny |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 10.5 KM przy 7500 obr./min |
| Moment obrotowy | 10.8 Nm / 1.1 kgf-m / 7.96 ft.lbs |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Centrifugal, dry type |
|---|---|
| Skrzynia biegów | CVT (bezstopniowa) |
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Rama | Pipe under bone, steel |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy |
| Zawieszenie tylne | Twin sided swing arm |
| Hamulce przednie | Single Tarcza hydraulicznazna, 180 mm |
| Hamulce tylne | Bęben, 130 mm |
| Opona przednia | 110/70-12 tubeless |
| Opona tylna | 120/70-12 tubeless |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1310 mm. |
|---|---|
| Masa | 105 kg |
| Zbiornik paliwa | 5.2 L / 5.3 L |
Pozostałe dane
| Compression | 9.1:1 |
|---|---|
| Engine Oil Capacity | 1.0 L / 2.1 US pints |
| Transmission Oil Capacity | 0.18 L / 0.38 US pints |
| Układ wydechowy | Single |
| Fuel System | Gaźnik (CV) |
| Akumulator | 12V 6 Ah, maintenance free |
| Spark Plug | CR&HSA |
| Wheels | aluminiowa |
| Kolory | Black, Blue, Coffee, White |