SYM Citicom 125
SYM Citicom 125 to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Jednocylindrowy, Czterosuw, 4V, SOHC. Moc maksymalna wynosi 13.2 KM przy 8500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 12 Nm / 1.22 kgf-m / 8.85 ft/lb. Masa: 167 kg.
Lata produkcji
2014
Moc maksymalna
13.2 KM przy 8500 obr./min
Moment obrotowy
12 Nm / 1.22 kgf-m / 8.85 ft/lb
Masa
167 kg
Typ silnika
Jednocylindrowy, Czterosuw, 4V, SOHC
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | SYM Citicom 125 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2014 |
Silnik
| Typ silnika | Jednocylindrowy, Czterosuw, 4V, SOHC |
|---|---|
| Stopień sprężania | 10.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Elektroniczny |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 13.2 KM przy 8500 obr./min |
| Moment obrotowy | 12 Nm / 1.22 kgf-m / 8.85 ft/lb |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Centrifugal |
|---|---|
| Skrzynia biegów | CVT (bezstopniowa) |
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Rama | Pipe under bone, steel |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy |
| Zawieszenie tylne | Twin sided swing arm, regulowane dampers |
| Hamulce przednie | Single Tarcza hydraulicznazna, 260 mm |
| Hamulce tylne | Tarcza, 220 mm |
| Opona przednia | 120/70-15 56P |
| Opona tylna | 140/70-14 68P |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1500 mm. |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 800 mm. |
| Masa | 167 kg |
| Zbiornik paliwa | 10 L / 9.8 L |
| Prędkość maks. | 106 km/h / 66 mph |
Pozostałe dane
| Bore and Stroke | 57 x 48.8 mm |
|---|---|
| Engine Oil Capacity | 1.0 L / 2.1 US pints |
| Transmission Oil Capacity | 0.11 L / 0.23 US pints |
| Układ wydechowy | Single |
| Fuel System | Gaźnik (CV) |
| Akumulator | 12V, 8 Ah |
| Spark Plug | NGK CR 7E |
| Wheels | aluminiowa |
| Front Wheel | MT 3.50 x 15 in. |
| Rear Wheel | MT 3.75 x 14 in. |
| Turning Diameter | 4370 mm / 14.3 ft |
| Average Fuel Consumption | 4.5 L /100 km / 22.2 km/l / 52.3 US mpg |
| Prędkość maksymalna | 106 km/h / 66 mph |
| 0 - 100m / 0 - 328 ft | 9.7 sec |
| Kolory | White |