SYM Citicom 300i
SYM Citicom 300i to motocykl drogowy o pojemności skokowej 262 ccm. Jednostka napędowa: Jednocylindrowy, Czterosuw, SOHC, FI. Moc maksymalna wynosi 20.6 KM przy 7000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 23.4 Nm / 2.48 kgf-m / 17.3 ft/lbs przy 5500 obr./min. Masa: 182 kg.
Lata produkcji
2014
Pojemność
262 ccm
Moc maksymalna
20.6 KM przy 7000 obr./min
Moment obrotowy
23.4 Nm / 2.48 kgf-m / 17.3 ft/lbs przy 5500 obr./min
Masa
182 kg
Typ silnika
Jednocylindrowy, Czterosuw, SOHC, FI
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | SYM Citicom 300i |
|---|---|
| Rok produkcji | 2014 |
Silnik
| Typ silnika | Jednocylindrowy, Czterosuw, SOHC, FI |
|---|---|
| Pojemność | 262 ccm |
| Średnica x skok | 73 x 62.8 mm |
| Stopień sprężania | 10:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Elektroniczny |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 20.6 KM przy 7000 obr./min |
| Moment obrotowy | 23.4 Nm / 2.48 kgf-m / 17.3 ft/lbs przy 5500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Centrifugal, dry type |
|---|---|
| Skrzynia biegów | CVT (bezstopniowa) |
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Rama | High strength steel |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy |
| Zawieszenie tylne | Twin sided swing arm |
| Hamulce przednie | Tarcza hydraulicznazna, 260 mm |
| Hamulce tylne | Tarcza hydraulicznazna, 260 mm |
| Opona przednia | 110/70-16 52P tubeless |
| Opona tylna | 140/70-16 65P tubeless |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1499 mm. |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 800 mm |
| Masa | 182 kg |
| Zbiornik paliwa | 10 L / 10.0 L |
| Prędkość maks. | 130 km/h / 81 mph |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | Single |
|---|---|
| Spark Plug | NGK CR 8E |
| Akumulator | 12V 12 Ah |
| Wheels | aluminiowa |
| Front Rim | 3.00 x 16 in. |
| Rear Rim | 3.50 x 16 in. |
| Prześwit | 124 mm. |
| Average Consumption | 2.45 L/100km / 40.85 km/l / 96.1 US mpg |
| Prędkość maksymalna | 130 km/h / 81 mph |
| Kolory | Matte white, Matte black, Chilli red, Titanium grey |
| Review | Justgottascoot.com |