SYM ComBiz 125
SYM ComBiz 125 to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Jednocylindrowy, Czterosuw, 2V, SOHC. Moc maksymalna wynosi 10.2 KM przy 8000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 9.9 Nm / 1.01 kgf-m / 7.30 ft/lb przy 6000 obr./min. Masa: 118 kg.
Lata produkcji
2014
Moc maksymalna
10.2 KM przy 8000 obr./min
Moment obrotowy
9.9 Nm / 1.01 kgf-m / 7.30 ft/lb przy 6000 obr./min
Masa
118 kg
Typ silnika
Jednocylindrowy, Czterosuw, 2V, SOHC
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | SYM ComBiz 125 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2014 |
Silnik
| Typ silnika | Jednocylindrowy, Czterosuw, 2V, SOHC |
|---|---|
| Stopień sprężania | 11.2:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem, forced |
| Układ zasilania | Elektroniczny |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 10.2 KM przy 8000 obr./min |
| Moment obrotowy | 9.9 Nm / 1.01 kgf-m / 7.30 ft/lb przy 6000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Centrifugal |
|---|---|
| Skrzynia biegów | CVT (bezstopniowa) |
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Rama | Pipe under bone, steel |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy |
| Zawieszenie tylne | Twin sided swing arm, regulowane dampers |
| Hamulce przednie | Single Tarcza hydraulicznazna, 180 mm |
| Hamulce tylne | Bęben, 130 mm |
| Opona przednia | 100/90-10 56J |
| Opona tylna | 100/90-10 56J |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1380 mm. |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 750 mm. |
| Masa | 118 kg |
| Zbiornik paliwa | 5.5 L / 5.7 L |
| Prędkość maks. | 90 km/h / 66 mph |
Pozostałe dane
| Bore and Stroke | 57 x 48.8 mm |
|---|---|
| Engine Oil Capacity | 1.0 L / 2.1 US pints |
| Transmission Oil Capacity | 0.11 L / 0.23 US pints |
| Układ wydechowy | Single |
| Fuel System | Gaźnik (CV) |
| Akumulator | 12V, 8 Ah (MF) |
| Spark Plug | NGK CR7 HSA |
| Wheels | aluminiowa |
| Turning Diameter | 4370 mm / 14.3 ft |
| Prześwit | 120 mm. |
| Average Fuel Consumption | 2.1 L /100 km / 47 km/l / 111 US mpg |
| Prędkość maksymalna | 90 km/h / 66 mph |
| Kolory | White, Red, Black, grey |