SYM Crox 125
SYM Crox 125 to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Jednocylindrowy, Czterosuw, 2-valve, SOHC. Moc maksymalna wynosi 12 KM przy 8000 obr./min. Masa: 109 kg.
Lata produkcji
2014
Moc maksymalna
12 KM przy 8000 obr./min
Masa
109 kg
Typ silnika
Jednocylindrowy, Czterosuw, 2-valve, SOHC
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | SYM Crox 125 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2014 |
Silnik
| Typ silnika | Jednocylindrowy, Czterosuw, 2-valve, SOHC |
|---|---|
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem, forced |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny & Nożny |
| Moc maksymalna | 12 KM przy 8000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Centrifugal |
|---|---|
| Skrzynia biegów | CVT (bezstopniowa) |
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Rama | Steel, monocuna split Rama rurowa stalowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy |
| Zawieszenie tylne | Single hydrauliczna shock absorber regulowane napięcie wstępne |
| Hamulce przednie | Tarcza hydraulicznazna, 190 mm |
| Hamulce tylne | Bęben, 110 mm |
| Opona przednia | 120/60-13 |
| Opona tylna | 130/70-12 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1330 mm. |
|---|---|
| Masa | 109 kg |
| Zbiornik paliwa | 5.2 L / 5.7 L |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | Single |
|---|---|
| Fuel System | Gaźnik (CV) |
| Akumulator | 12V, 5Ah |
| Wheels | aluminiowa |
| Kolory | Black, Blue |