SYM e-Virid
SYM e-Virid to motocykl drogowy. Moc maksymalna wynosi 2200 W. Masa: 81 kg.
Lata produkcji
2014
Moc maksymalna
2200 W
Masa
81 kg
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | SYM e-Virid |
|---|---|
| Rok produkcji | 2014 |
Silnik
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą and Air cooled |
|---|---|
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 2200 W |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Dwa amortyzatorys |
| Hamulce przednie | Tarcza, 160 mm |
| Hamulce tylne | Bęben, 110 mm |
| Opona przednia | 3.00-10 42J |
| Opona tylna | 3.00-10 42J |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1215 mm. |
|---|---|
| Masa | 81 kg |
| Prędkość maks. | 45 km/h / 28 mph |
Pozostałe dane
| Motor | DC Brushless hub motor |
|---|---|
| Transmission Oil Capacity | 0.11 L / 0.23 US pints |
| Akumulator | Li(Ni Co Mn0 o2 |
| Battery Charging Time | 2 - 3 hrs (20Ah) |
| Input Voltage | 100 - 240 V |
| Output Voltage | 53.3 VDC |
| Rated Power | 1800 W |
| Motor Controller | 48 VDC |
| Max Output Current | 60A |
| Wheels | aluminiowa alloy |
| Prędkość maksymalna | 45 km/h / 28 mph |
| Climbing Ability | 13° |
| Kolory | White/green, White, Black |