SYM Fiddle II 150
SYM Fiddle II 150 to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Jednocylindrowy, Czterosuw, 2V, SOHC. Masa: 109 kg.
Lata produkcji
2014
Masa
109 kg
Typ silnika
Jednocylindrowy, Czterosuw, 2V, SOHC
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | SYM Fiddle II 150 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2014 |
Silnik
| Typ silnika | Jednocylindrowy, Czterosuw, 2V, SOHC |
|---|---|
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem, forced |
| Układ zasilania | Elektroniczny |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Centrifugal, dry type |
|---|---|
| Skrzynia biegów | CVT (bezstopniowa) |
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Rama | Pipe under bone, steel |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy |
| Zawieszenie tylne | Twin sided swing arm |
| Hamulce przednie | Single Tarcza hydraulicznazna, 190 mm |
| Hamulce tylne | Bęben, 130 mm |
| Opona przednia | 110/70-12 tubeless |
| Opona tylna | 120/70-12 tubeless |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1325 mm. |
|---|---|
| Masa | 109 kg |
| Zbiornik paliwa | 5.2 L / 5.3 L |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | Single |
|---|---|
| Fuel System | Gaźnik (CV) |
| Wheels | aluminiowa |
| Kolory | Black, Red coffee, Matte Coffee, White |