SYM Fiddle II 50
SYM Fiddle II 50 to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Jednocylindrowy, Czterosuw, SOHC. Moc maksymalna wynosi 3.2 KM przy 8500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 2.91 Nm / 0.30 kgf-m / 2.15 ft/lbs przy 6500 obr./min. Masa: 96 kg.
Lata produkcji
2014
Moc maksymalna
3.2 KM przy 8500 obr./min
Moment obrotowy
2.91 Nm / 0.30 kgf-m / 2.15 ft/lbs przy 6500 obr./min
Masa
96 kg
Typ silnika
Jednocylindrowy, Czterosuw, SOHC
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | SYM Fiddle II 50 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2014 |
Silnik
| Typ silnika | Jednocylindrowy, Czterosuw, SOHC |
|---|---|
| Stopień sprężania | 11.8:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Elektroniczny |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny & Nożny |
| Moc maksymalna | 3.2 KM przy 8500 obr./min |
| Moment obrotowy | 2.91 Nm / 0.30 kgf-m / 2.15 ft/lbs przy 6500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Centrifugal |
|---|---|
| Skrzynia biegów | CVT (bezstopniowa) |
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Rama | Pipe under bone, steel |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy |
| Zawieszenie tylne | Twin sided swing arm |
| Hamulce przednie | Tarcza hydraulicznazna, 180 mm |
| Hamulce tylne | Bęben, 130 mm |
| Opona przednia | 110/70-12 tubeless |
| Opona tylna | 120/70-12 tubeless |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1320 mm. |
|---|---|
| Masa | 96 kg |
| Zbiornik paliwa | 5.2 L / 5.3 L |
Pozostałe dane
| Engine Oil Capacity | 0.85 L / 1.8 US pints |
|---|---|
| Transmission Oil Capacity | 0.11 L / 0.23 US pints |
| Układ wydechowy | Single |
| Fuel System | Gaźnik (CV) |
| Spark Plug | TORCH A7RC |
| Akumulator | 12V 6 Ah |
| Wheels | aluminiowa |
| Average Fuel Consumption | 2.1 L/100km / 46.7 km/l / 110 US mpg |
| Kolory | Black, White, Matte coffee, Red coffee |
| Source | Motor Scooters Guide |