SYM GTS/Joymax 125 evo
SYM GTS/Joymax 125 evo to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Jednocylindrowy, Czterosuw, 4V, SOHC. Moc maksymalna wynosi 13.1 KM przy 9000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 11.1 Nm / 1.13 kgf-m / 8.17 ft/lb przy 7000 obr./min. Masa: 167 kg.
Lata produkcji
2014
Moc maksymalna
13.1 KM przy 9000 obr./min
Moment obrotowy
11.1 Nm / 1.13 kgf-m / 8.17 ft/lb przy 7000 obr./min
Masa
167 kg
Typ silnika
Jednocylindrowy, Czterosuw, 4V, SOHC
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | SYM GTS/Joymax 125 evo |
|---|---|
| Rok produkcji | 2014 |
Silnik
| Typ silnika | Jednocylindrowy, Czterosuw, 4V, SOHC |
|---|---|
| Stopień sprężania | 10:5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Elektroniczny |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 13.1 KM przy 9000 obr./min |
| Moment obrotowy | 11.1 Nm / 1.13 kgf-m / 8.17 ft/lb przy 7000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Centrifugal |
|---|---|
| Skrzynia biegów | CVT (bezstopniowa) |
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Rama | Pipe under bone, steel |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy |
| Zawieszenie tylne | Twin sided swing arm, regulowane dampers |
| Hamulce przednie | Single Tarcza hydraulicznazna, 240 mm |
| Hamulce tylne | Pojedyncza tarcza, 200 mm |
| Opona przednia | 110/90-13 56P |
| Opona tylna | 130/70-12 64L |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1495 mm. |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 755 mm. |
| Masa | 167 kg |
| Zbiornik paliwa | 12 L / 12.1 L |
| Prędkość maks. | 105 km/h / 65 mph |
Pozostałe dane
| Engine Oil Capacity | 1.0 L / 2.1 US pints |
|---|---|
| Transmission Oil Capacity | 0.11 L / 0.23 US pints |
| Układ wydechowy | Single |
| Fuel System | EFI (C.L.) |
| Akumulator | 12V, 8 Ah (MF) |
| Spark Plug | NGK CR 8E |
| Wheels | aluminiowa alloy |
| Front Rim | 2.75 x 13 in. |
| Rear Rim | 3.50 x 12 in. |
| Prześwit | 135 mm. |
| Average Fuel Consumption | 2.3 L /100 km / 43 km/l / 101 US mpg |
| Prędkość maksymalna | 105 km/h / 65 mph |
| Kolory | Black, Grey, Silver, White, Dark Grey, Matte Grey |
| Review | 2communte |