SYM GTS/Joymax 300i evo
SYM GTS/Joymax 300i evo to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Jednocylindrowy, Czterosuw, 4-valve, SOHC, FI. Moc maksymalna wynosi 23.3 KM przy 7500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 24.1 Nm / 2.04 kgf-m / 17.8 ft/lbs przy 5500 obr./min. Masa: 190 kg.
Lata produkcji
2014
Moc maksymalna
23.3 KM przy 7500 obr./min
Moment obrotowy
24.1 Nm / 2.04 kgf-m / 17.8 ft/lbs przy 5500 obr./min
Masa
190 kg
Typ silnika
Jednocylindrowy, Czterosuw, 4-valve, SOHC, FI
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | SYM GTS/Joymax 300i evo |
|---|---|
| Rok produkcji | 2014 |
Silnik
| Typ silnika | Jednocylindrowy, Czterosuw, 4-valve, SOHC, FI |
|---|---|
| Stopień sprężania | 10:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Elektroniczny |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 23.3 KM przy 7500 obr./min |
| Moment obrotowy | 24.1 Nm / 2.04 kgf-m / 17.8 ft/lbs przy 5500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Centrifugal, dry type |
|---|---|
| Skrzynia biegów | CVT (bezstopniowa) |
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Rama | High strength steel, pipe under bone |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy |
| Zawieszenie tylne | Twin sided swing arm |
| Hamulce przednie | Tarcza hydraulicznazna, 240 mm, ABS |
| Hamulce tylne | Tarcza hydraulicznazna, 220 mm, ABS |
| Opona przednia | 110/90-13 56P tubeless |
| Opona tylna | 130/70-13 57P tubeless |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1495 mm. |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 755 mm. |
| Masa | 190 kg |
| Zbiornik paliwa | 12 L / 12.1 L |
| Prędkość maks. | 128 km/h / 80 mph |
Pozostałe dane
| Engine Oil Capacity | 1.4 L / 3 US pints |
|---|---|
| Transmission Oil Capacity | 0.18 L / 0.4 US pints |
| Układ wydechowy | Single |
| Fuel System | EFI (C.L.) |
| Spark Plug | NGK CR 8E |
| Akumulator | 12V 10 Ah |
| Wheels | aluminiowa alloy |
| Front Rim | 2.75 x 13 in. |
| Rear Rim | 3.50 x 13 in. |
| Prześwit | 135 mm. |
| Average Consumption | 4 L/100km / 25 km/l / 59 US mpg |
| Prędkość maksymalna | 128 km/h / 80 mph |
| Climbing Ability | 27° |
| Kolory | Black, Silver, Grey, White, Matt grey, Dark grey |