SYM HD2 200 / CBS 200
SYM HD2 200 / CBS 200 to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Jednocylindrowy, Czterosuw, 4V, SOHC. Moc maksymalna wynosi 15.5 KM przy 8000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 15.0 Nm / 1.5 kgf-m / 11.6 ft/lb przy 6500 obr./min. Masa: 145 kg.
Lata produkcji
2014
Moc maksymalna
15.5 KM przy 8000 obr./min
Moment obrotowy
15.0 Nm / 1.5 kgf-m / 11.6 ft/lb przy 6500 obr./min
Masa
145 kg
Typ silnika
Jednocylindrowy, Czterosuw, 4V, SOHC
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | SYM HD2 200 / CBS 200 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2014 |
Silnik
| Typ silnika | Jednocylindrowy, Czterosuw, 4V, SOHC |
|---|---|
| Stopień sprężania | 10.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Elektroniczny |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 15.5 KM przy 8000 obr./min |
| Moment obrotowy | 15.0 Nm / 1.5 kgf-m / 11.6 ft/lb przy 6500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Centrifugal, dry type |
|---|---|
| Skrzynia biegów | CVT (bezstopniowa) |
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Rama | Pipe under bone, steel |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy |
| Zawieszenie tylne | Twin sided swing arm |
| Hamulce przednie | Single Tarcza hydraulicznazna, 226 mm |
| Hamulce tylne | Tarcza, 220 mm |
| Opona przednia | 100/80-16 50S, tubeless |
| Opona tylna | 120/80-16 60S, tubeless |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1380 mm. |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 787 mm. |
| Masa | 145 kg |
| Zbiornik paliwa | 7.8 L / 7.9 L |
| Prędkość maks. | 109 km/h / 68 mph |
Pozostałe dane
| Bore and Stroke | 61 x 58.6 mm |
|---|---|
| Układ wydechowy | Single |
| Fuel System | EFI (C.L.) |
| Akumulator | 12V, 8 Ah |
| Prześwit | 125 mm. |
| Wheels | aluminiowa alloy |
| Front Wheel | 2.50 x 16 in. |
| Rear Wheel | 2.75 x 16 in. |
| Average Fuel Consumption | 2.4 L/100 km / 41 km/l / 96 US mpg |
| Prędkość maksymalna | 109 km/h / 68 mph |
| Kolory | Black, Grey, White, Sporty black, Sporty brown |
| Review | Scootersales |