SYM Jet Sport X 50
SYM Jet Sport X 50 to motocykl turystyczny. Jednostka napędowa: Jednocylindrowy, Dwusuw. Moc maksymalna wynosi 3.5 KM przy 6000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 4.2 Nm / 0.43 kgf-m / 3.1 ft/lbs przy 5500 obr./min. Masa: 109 kg.
Lata produkcji
2014
Moc maksymalna
3.5 KM przy 6000 obr./min
Moment obrotowy
4.2 Nm / 0.43 kgf-m / 3.1 ft/lbs przy 5500 obr./min
Masa
109 kg
Typ silnika
Jednocylindrowy, Dwusuw
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | SYM Jet Sport X 50 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2014 |
Silnik
| Typ silnika | Jednocylindrowy, Dwusuw |
|---|---|
| Stopień sprężania | 7.2:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Elektroniczny |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny & Nożny |
| Moc maksymalna | 3.5 KM przy 6000 obr./min |
| Moment obrotowy | 4.2 Nm / 0.43 kgf-m / 3.1 ft/lbs przy 5500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Centrifugal, dry |
|---|---|
| Skrzynia biegów | CVT (bezstopniowa) |
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Rama | Steel, monocuna split Rama rurowa stalowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy |
| Zawieszenie tylne | Twin sided swing arm |
| Hamulce przednie | Tarcza hydraulicznazna, 190 mm |
| Hamulce tylne | Bęben, 110 mm / Tarcza 160 mm |
| Opona przednia | 120/70-12 tubeless |
| Opona tylna | 130/70-12 tubeless |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1275 mm. |
|---|---|
| Masa | 109 kg |
| Zbiornik paliwa | 6.3 L / 6.4 L |
| Prędkość maks. | 77 km/h / 48 mph |
Pozostałe dane
| Bore and Stroke | 39 mm / 41.4 mm |
|---|---|
| Engine Oil Capacity | 1.2 L / 2.5 US pints |
| Transmission Oil Capacity | 0.12 L / 0.25 US pints |
| Transmission Oil | Winter: SAE 85W-90Summer: SAE 85W 140 |
| Układ wydechowy | Single |
| Fuel System | Separate, forced oil supply |
| Spark Plug | BR 8HSA |
| Akumulator | 12V, 6 Ah |
| Wheels | aluminiowa |
| Average Fuel Consumption | 2.3 L/100km / 43 km/l 101 US mpg |
| Prędkość maksymalna | 77 km/h / 48 mph |
| Kolory | Black, Red, White, Orange |
| Review | Motors Today |