SYM Jet4 50
SYM Jet4 50 to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Jednocylindrowy, Czterosuw, SOHC. Moc maksymalna wynosi 3.2 KM przy 8500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 3.1 Nm / 0.32 kgf-m / 2.18 ft/lbs przy 6500 obr./min. Masa: 109 kg.
Lata produkcji
2014
Moc maksymalna
3.2 KM przy 8500 obr./min
Moment obrotowy
3.1 Nm / 0.32 kgf-m / 2.18 ft/lbs przy 6500 obr./min
Masa
109 kg
Typ silnika
Jednocylindrowy, Czterosuw, SOHC
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | SYM Jet4 50 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2014 |
Silnik
| Typ silnika | Jednocylindrowy, Czterosuw, SOHC |
|---|---|
| Stopień sprężania | 12.2:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Elektroniczny |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny & Nożny |
| Moc maksymalna | 3.2 KM przy 8500 obr./min |
| Moment obrotowy | 3.1 Nm / 0.32 kgf-m / 2.18 ft/lbs przy 6500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Centrifugal |
|---|---|
| Skrzynia biegów | CVT (bezstopniowa) |
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Rama | Pipe under bone, steel |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy |
| Zawieszenie tylne | Twin sided swing arm |
| Hamulce przednie | Tarcza hydraulicznazna, 226 mm |
| Hamulce tylne | Bęben, 110 mm |
| Opona przednia | 120/60-13 tubeless |
| Opona tylna | 130/70-12 tubeless |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1320 mm. |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 775 mm. |
| Masa | 109 kg |
| Zbiornik paliwa | 5.2 L / 5.3 L |
| Prędkość maks. | 60 km/h / 37 mph |
Pozostałe dane
| Bore and Stroke | 39 mm / 41.4 mm |
|---|---|
| Engine Oil Capacity | 0.85 L / 1.8 US pints |
| Transmission Oil Capacity | 0.11 L / 0.23 US pints |
| Układ wydechowy | Single |
| Fuel System | Gaźnik (CV) |
| Spark Plug | A7RC |
| Akumulator | 12V 6 Ah |
| Wheels | aluminiowa |
| Average Fuel Consumption | 2.1 L/100km /6.7 km/l 110 US mpg |
| Prędkość maksymalna | 60 km/h / 37 mph |
| Kolory | Black, Red, Yellow |