SYM JoyRide 200i evo
SYM JoyRide 200i evo to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Jednocylindrowy, Czterosuw, 4V, SOHC. Moc maksymalna wynosi 15.0 KM przy 8000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 13.2 Nm / 1.35 kgf-m / 9.76 ft/lb przy 6500 obr./min. Masa: 156 kg.
Lata produkcji
2014
Moc maksymalna
15.0 KM przy 8000 obr./min
Moment obrotowy
13.2 Nm / 1.35 kgf-m / 9.76 ft/lb przy 6500 obr./min
Masa
156 kg
Typ silnika
Jednocylindrowy, Czterosuw, 4V, SOHC
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | SYM JoyRide 200i evo |
|---|---|
| Rok produkcji | 2014 |
Silnik
| Typ silnika | Jednocylindrowy, Czterosuw, 4V, SOHC |
|---|---|
| Stopień sprężania | 10:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem, forced air |
| Układ zasilania | Elektroniczny |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 15.0 KM przy 8000 obr./min |
| Moment obrotowy | 13.2 Nm / 1.35 kgf-m / 9.76 ft/lb przy 6500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Centrifugal |
|---|---|
| Skrzynia biegów | CVT (bezstopniowa) |
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Rama | Steel, monocuna split Rama rurowa stalowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy |
| Zawieszenie tylne | Twin sided swing arm, regulowane dampers |
| Hamulce przednie | Single Tarcza hydraulicznazna, 273 mm |
| Hamulce tylne | Pojedyncza tarcza, 200 mm |
| Opona przednia | 100/90-12 56P |
| Opona tylna | 130/70-12 64L |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1440 mm. |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 760 mm. |
| Masa | 156 kg |
| Zbiornik paliwa | 7.6 L / 7.6 L |
| Prędkość maks. | 109 km/h / 68 mph |
Pozostałe dane
| Engine Oil Capacity | 1.0 L / 2.1 US pints |
|---|---|
| Transmission Oil Capacity | 0.11 L / 0.23 US pints |
| Układ wydechowy | Single |
| Fuel System | EFI (C.L) |
| Akumulator | 12V, 8 Ah (MF) |
| Spark Plug | NGK CR 8E |
| Wheels | aluminiowa alloy |
| Prześwit | 140 mm. |
| Average Fuel Consumption | 2.8 L /100 km / 36 km/l / 85 US mpg |
| Prędkość maksymalna | 109 km/h / 68 mph |
| Climbing Capacity | 28° |
| Kolory | Mat black, White/mat grey, Black, Silver/grey, White, Mat grey |
| Review | Motor Scooters Guide, Motorcycle Tailand |