SYM MaxSym 400i
SYM MaxSym 400i to motocykl drogowy o pojemności skokowej 399 ccm. Jednostka napędowa: Jednocylindrowy, Czterosuw, 4V, SOHC. Moc maksymalna wynosi 33.3 KM przy 7000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 34.5 Nm / 3.5 kgf-m / 25.4 ft/lb przy 5500 obr./min. Masa: 229 kg.
Lata produkcji
2014
Pojemność
399 ccm
Moc maksymalna
33.3 KM przy 7000 obr./min
Moment obrotowy
34.5 Nm / 3.5 kgf-m / 25.4 ft/lb przy 5500 obr./min
Masa
229 kg
Typ silnika
Jednocylindrowy, Czterosuw, 4V, SOHC
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | SYM MaxSym 400i |
|---|---|
| Rok produkcji | 2014 |
Silnik
| Typ silnika | Jednocylindrowy, Czterosuw, 4V, SOHC |
|---|---|
| Pojemność | 399 ccm |
| Stopień sprężania | 10.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Elektroniczny |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 33.3 KM przy 7000 obr./min |
| Moment obrotowy | 34.5 Nm / 3.5 kgf-m / 25.4 ft/lb przy 5500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Centrifugal, dry type |
|---|---|
| Skrzynia biegów | CVT, auto |
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Rama | Steel, monocuna split Rama rurowa stalowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy |
| Zawieszenie tylne | Twin sided swing arm with 5-way napięcie wstępne |
| Hamulce przednie | Double Tarcza hydraulicznaznas, 275 mm, with ABS |
| Hamulce tylne | Tarcza, 275 mm, with ABS |
| Opona przednia | 120/70-R15 56S |
| Opona tylna | 160/60-R14 65H |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1555 mm. |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 755 mm. |
| Masa | 229 kg |
| Zbiornik paliwa | 14.2 L / 14.2 L |
| Prędkość maks. | 143 km/h / 88.9 mph |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | Single |
|---|---|
| Fuel System | EFI (C.L.) |
| Akumulator | 12V, 11.2 Ah |
| Prześwit | 132 mm. |
| Wheels | aluminiowa alloy |
| Front Rim | MT 3.5 x 15 in. |
| Rear Rim | Mt 4.5 x 14 in. |
| Average Fuel Consumption | 4.0 L/100 km / 25 km/l / 58.8 US mpg |
| Prędkość maksymalna | 143 km/h / 88.9 mph |
| Climbing Capacity | 24° |
| Kolory | Black, Grey, White, Champagne brown |