SYM MaxSym 600i
SYM MaxSym 600i to motocykl drogowy o pojemności skokowej 565 ccm. Jednostka napędowa: Jednocylindrowy, Czterosuw, 4V, SOHC. Moc maksymalna wynosi 41.2 KM przy 6500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 43.2 Nm / 4.4 kgf-m / 31.9 ft/lb przy 5500 obr./min. Masa: 234 kg.
Lata produkcji
2014
Pojemność
565 ccm
Moc maksymalna
41.2 KM przy 6500 obr./min
Moment obrotowy
43.2 Nm / 4.4 kgf-m / 31.9 ft/lb przy 5500 obr./min
Masa
234 kg
Typ silnika
Jednocylindrowy, Czterosuw, 4V, SOHC
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | SYM MaxSym 600i |
|---|---|
| Rok produkcji | 2014 |
Silnik
| Typ silnika | Jednocylindrowy, Czterosuw, 4V, SOHC |
|---|---|
| Pojemność | 565 ccm |
| Stopień sprężania | 10.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Elektroniczny |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 41.2 KM przy 6500 obr./min |
| Moment obrotowy | 43.2 Nm / 4.4 kgf-m / 31.9 ft/lb przy 5500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Centrifugal, dry type |
|---|---|
| Skrzynia biegów | CVT, auto |
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Rama | Steel tubular spaceframe |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy, 41 mm |
| Zawieszenie tylne | Twin sided swing arm with 5-way napięcie wstępne |
| Hamulce przednie | Double Tarcza hydraulicznaznas, 275 mm, with ABS |
| Hamulce tylne | Tarcza, 275 mm, with ABS |
| Opona przednia | 120/70-R15 56S |
| Opona tylna | 160/60-R14 65H |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1560 mm. |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 755 mm. |
| Masa | 234 kg |
| Zbiornik paliwa | 14.2 L / 14.2 L |
| Prędkość maks. | 160 km/h / 99.4 mph |
Pozostałe dane
| Bore and Stroke | 92 x 85 mm |
|---|---|
| Układ wydechowy | Single |
| Fuel System | EFI (C.L.) |
| Akumulator | 12V, 11.2 Ah |
| Prześwit | 132 mm. |
| Wheels | aluminiowa alloy |
| Average Fuel Consumption | 4.78 L/100 km / 20.1 km/l / 49 US mpg |
| Prędkość maksymalna | 160 km/h / 99.4 mph |
| Kolory | Black, Matte Black, Grey, Silver, White |
| Review | Symforum |