SYM Mio 100
SYM Mio 100 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 101 ccm. Jednostka napędowa: Jednocylindrowy, Czterosuw, 2-Valve, SOHC. Moc maksymalna wynosi 7.75 KM przy 8000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 7.55 Nm / 0.77 kgf-m / 2.75 ft/lbs przy 6500 obr./min. Masa: 89 kg.
Lata produkcji
2014
Pojemność
101 ccm
Moc maksymalna
7.75 KM przy 8000 obr./min
Moment obrotowy
7.55 Nm / 0.77 kgf-m / 2.75 ft/lbs przy 6500 obr./min
Masa
89 kg
Typ silnika
Jednocylindrowy, Czterosuw, 2-Valve, SOHC
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | SYM Mio 100 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2014 |
Silnik
| Typ silnika | Jednocylindrowy, Czterosuw, 2-Valve, SOHC |
|---|---|
| Pojemność | 101 ccm |
| Stopień sprężania | 10.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem, forced |
| Układ zasilania | Elektroniczny |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 7.75 KM przy 8000 obr./min |
| Moment obrotowy | 7.55 Nm / 0.77 kgf-m / 2.75 ft/lbs przy 6500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Centrifugal |
|---|---|
| Skrzynia biegów | CVT (bezstopniowa) |
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Rama | Split Rama rurowa stalowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy |
| Zawieszenie tylne | Twin sided swing arm |
| Hamulce przednie | Tarcza hydraulicznazna, 160 mm |
| Hamulce tylne | Bęben, 110 mm |
| Opona przednia | 90/90-10 50J |
| Opona tylna | 90/90-10 50J |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1180 mm. |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 720 mm. |
| Masa | 89 kg |
| Zbiornik paliwa | 4.8 L / 4.9 L |
| Prędkość maks. | 88 km/h / 54.7 mph |
Pozostałe dane
| Bore and Stroke | 50 x 51.5 mm |
|---|---|
| Układ wydechowy | Single |
| Fuel System | Gaźnik |
| Akumulator | 12V 6 Ah |
| Wheels | aluminiowa |
| Prześwit | 95 mm. |
| Average Fuel Consumption | 2.0 L/100km / 50 km/l / 118 US mpg |
| Prędkość maksymalna | 88 km/h / 54.7 mph |
| Climbing Capacity | 28° |