SYM Mio 50
SYM Mio 50 to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Jednocylindrowy, Czterosuw, 2-Valve, SOHC. Moc maksymalna wynosi 3.8 KM przy 8000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 3.73 Nm / 0.38 kgf-m / 2.75 ft/lbs przy 6500 obr./min. Masa: 85 kg.
Lata produkcji
2014
Moc maksymalna
3.8 KM przy 8000 obr./min
Moment obrotowy
3.73 Nm / 0.38 kgf-m / 2.75 ft/lbs przy 6500 obr./min
Masa
85 kg
Typ silnika
Jednocylindrowy, Czterosuw, 2-Valve, SOHC
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | SYM Mio 50 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2014 |
Silnik
| Typ silnika | Jednocylindrowy, Czterosuw, 2-Valve, SOHC |
|---|---|
| Stopień sprężania | 12.6:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem, forced |
| Układ zasilania | Elektroniczny |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny & Nożny |
| Moc maksymalna | 3.8 KM przy 8000 obr./min |
| Moment obrotowy | 3.73 Nm / 0.38 kgf-m / 2.75 ft/lbs przy 6500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Centrifugal |
|---|---|
| Skrzynia biegów | CVT (bezstopniowa) |
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Rama | Split Rama rurowa stalowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy |
| Zawieszenie tylne | Twin sided swing arm |
| Hamulce przednie | Tarcza hydraulicznazna, 160 mm |
| Hamulce tylne | Bęben, 95 mm |
| Opona przednia | 90/90-10 50J |
| Opona tylna | 90/90-10 50J |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1180 mm. |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 720 mm. |
| Masa | 85 kg |
| Zbiornik paliwa | 4.8 L / 4.9 L |
| Prędkość maks. | 45 km/h / 28 mph |
Pozostałe dane
| Bore and Stroke | 37 x 46 mm |
|---|---|
| Układ wydechowy | Single |
| Fuel System | Gaźnik |
| Akumulator | 12V 6 Ah |
| Wheels | aluminiowa |
| Prześwit | 95 mm. |
| Average Fuel Consumption | 1.5 L/100km / 65 km/l / 153 US mpg |
| Prędkość maksymalna | 45 km/h / 28 mph |
| Climbing Capacity | 20° |
| Kolory | Matt white/matt coffee, Golden brown, Black/red, Black/white, White, White/orange, White/red, White/pink |
| Source | Philadelphia Scooters |