SYM Symba 100
SYM Symba 100 to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Jednocylindrowy, Czterosuw, 2-valve, SOHC. Moc maksymalna wynosi 6.8 KM przy 8500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 6.8 Nm / 0.69 kgf-m / 5.0 ft/lbs przy 6500 obr./min. Masa: 95 kg.
Lata produkcji
2014
Moc maksymalna
6.8 KM przy 8500 obr./min
Moment obrotowy
6.8 Nm / 0.69 kgf-m / 5.0 ft/lbs przy 6500 obr./min
Masa
95 kg
Typ silnika
Jednocylindrowy, Czterosuw, 2-valve, SOHC
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | SYM Symba 100 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2014 |
Silnik
| Typ silnika | Jednocylindrowy, Czterosuw, 2-valve, SOHC |
|---|---|
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem, forced |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny & Nożny |
| Moc maksymalna | 6.8 KM przy 8500 obr./min |
| Moment obrotowy | 6.8 Nm / 0.69 kgf-m / 5.0 ft/lbs przy 6500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Centrifugal |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 4 biegi manual |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Steel, monocuna split Rama rurowa stalowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy |
| Zawieszenie tylne | Twin hydrauliczna shock absorber regulowane napięcie wstępne |
| Hamulce przednie | Bęben, 110 mm |
| Hamulce tylne | Bęben, 110 mm |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1225 mm. |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 760 mm. |
| Masa | 95 kg |
| Zbiornik paliwa | 4.1 L / 4.2 L |
| Prędkość maks. | 80 km/h / 50 mph |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | Single |
|---|---|
| Fuel System | Gaźnik (CV) |
| Akumulator | 12V 5 Ah |
| Gear Ratios | 1st 2.83 / 2nd 1.71 / 3rd 1.24 / 4th 0.96:1 |
| Wheels | Steel, laced wire spoke |
| Front Rim | 2.50 x 17 in, 38L |
| Rear Rim | 2.50 x 17 in, 38L |
| Prześwit | 120 mm. |
| Zużycie paliwa | 1.5 L / 100 km / 65 km/l / 153 US mpg |
| Prędkość maksymalna | 80 km/h / 50 mph |
| Climbing Capacity | 20° |
| Kolory | Red/white, Black/white, Blue/white |
| Reviews | sfmoto, Just Gotta Scoot |