SYM Symphony S 125 / SR 125
SYM Symphony S 125 / SR 125 to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Jednocylindrowy, Czterosuw, 2-valve, SOHC. Moc maksymalna wynosi 8.5 KM przy 7500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 8.33 Nm / 0.85 kgf-m / 6.1 ft/lbs przy 6500 obr./min. Masa: 109 kg.
Lata produkcji
2014
Moc maksymalna
8.5 KM przy 7500 obr./min
Moment obrotowy
8.33 Nm / 0.85 kgf-m / 6.1 ft/lbs przy 6500 obr./min
Masa
109 kg
Typ silnika
Jednocylindrowy, Czterosuw, 2-valve, SOHC
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | SYM Symphony S 125 / SR 125 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2014 |
Silnik
| Typ silnika | Jednocylindrowy, Czterosuw, 2-valve, SOHC |
|---|---|
| Stopień sprężania | 10.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem, forced |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny & Nożny |
| Moc maksymalna | 8.5 KM przy 7500 obr./min |
| Moment obrotowy | 8.33 Nm / 0.85 kgf-m / 6.1 ft/lbs przy 6500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Centrifugal |
|---|---|
| Skrzynia biegów | CVT (bezstopniowa) |
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Rama | Steel, monocuna split Rama rurowa stalowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy |
| Zawieszenie tylne | Single hydrauliczna shock absorber regulowane napięcie wstępne |
| Hamulce przednie | Tarcza hydraulicznazna, 226 mm |
| Hamulce tylne | Tarcza, 226 mm |
| Opona przednia | 110/70-16 |
| Opona tylna | 110/70-16 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1330 mm. |
|---|---|
| Masa | 109 kg |
| Zbiornik paliwa | 5.5 L / 5.7 L |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | Single |
|---|---|
| Fuel System | Gaźnik (CV) |
| Akumulator | 12V 6 Ah |
| Wheels | aluminiowa |
| Zużycie paliwa | 3.8 L / 100 km / 26 km/l / 62 US mpg |
| Kolory | Silver, Grey, White, Matt grey, Black |
| Review | Io, L Motoring |