SYM Symphony S 150 / SR 150
SYM Symphony S 150 / SR 150 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 151 ccm. Jednostka napędowa: Jednocylindrowy, Czterosuw, 2-valve, SOHC. Moc maksymalna wynosi 10.5 KM przy 7500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 10.8 Nm / 1.1 kgf-m / 7.96 ft/lbs przy 6000 obr./min. Masa: 116 kg.
Lata produkcji
2014
Pojemność
151 ccm
Moc maksymalna
10.5 KM przy 7500 obr./min
Moment obrotowy
10.8 Nm / 1.1 kgf-m / 7.96 ft/lbs przy 6000 obr./min
Masa
116 kg
Typ silnika
Jednocylindrowy, Czterosuw, 2-valve, SOHC
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | SYM Symphony S 150 / SR 150 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2014 |
Silnik
| Typ silnika | Jednocylindrowy, Czterosuw, 2-valve, SOHC |
|---|---|
| Pojemność | 151 ccm |
| Stopień sprężania | 10.4:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem, forced |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny & Nożny |
| Moc maksymalna | 10.5 KM przy 7500 obr./min |
| Moment obrotowy | 10.8 Nm / 1.1 kgf-m / 7.96 ft/lbs przy 6000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Centrifugal |
|---|---|
| Skrzynia biegów | CVT (bezstopniowa) |
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Rama | Steel, monocuna split Rama rurowa stalowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy |
| Zawieszenie tylne | Single hydrauliczna shock absorber regulowane napięcie wstępne |
| Hamulce przednie | Tarcza hydraulicznazna, 226 mm |
| Hamulce tylne | Tarcza, 226 mm |
| Opona przednia | 110/70-16 52P |
| Opona tylna | 110/70-16 52P |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1330 mm. |
|---|---|
| Masa | 116 kg |
| Zbiornik paliwa | 5.5 L / 5.7 L |
| Prędkość maks. | 100 km/h / 62 mph |
Pozostałe dane
| Bore and Stroke | 57.4 x 85.2 mm |
|---|---|
| Engine Oil Capacity | 0.95 L / 2.0 US pints |
| Transmission Oil Capacity | 0.18 L / 0.38 US pints |
| Układ wydechowy | Single |
| Fuel System | Gaźnik (CV) |
| Akumulator | 12V 6 Ah |
| Wheels | aluminiowa |
| Prędkość maksymalna | 100 km/h / 62 mph |
| Kolory | Silver, Grey, White, Matt grey, Black |
| Source | Skuter Community |