SYM Symphony S 50 / SR 50
SYM Symphony S 50 / SR 50 to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Jednocylindrowy, Czterosuw, SOHC. Moc maksymalna wynosi 3.4 KM przy 6000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 3.1 Nm / 0.32 kgf-m / 2.9 ft/lbs przy 6500 obr./min.
Lata produkcji
2014
Moc maksymalna
3.4 KM przy 6000 obr./min
Moment obrotowy
3.1 Nm / 0.32 kgf-m / 2.9 ft/lbs przy 6500 obr./min
Typ silnika
Jednocylindrowy, Czterosuw, SOHC
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | SYM Symphony S 50 / SR 50 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2014 |
Silnik
| Typ silnika | Jednocylindrowy, Czterosuw, SOHC |
|---|---|
| Stopień sprężania | 12.2:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem, forced |
| Układ zasilania | Elektroniczny |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny & Nożny |
| Moc maksymalna | 3.4 KM przy 6000 obr./min |
| Moment obrotowy | 3.1 Nm / 0.32 kgf-m / 2.9 ft/lbs przy 6500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Centrifugal |
|---|---|
| Skrzynia biegów | CVT (bezstopniowa) |
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Rama | Steel, monocuna split Rama rurowa stalowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy |
| Zawieszenie tylne | Twin sided swing arm |
| Hamulce przednie | Tarcza hydraulicznazna, 226 mm |
| Hamulce tylne | Tarcza, 226 mm |
| Opona przednia | 110/70-16 |
| Opona tylna | 110/70-16 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1330 mm. |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 5.5 L / 5.7 L |
Pozostałe dane
| Bore and Stroke | 39 mm / 41.4 mm |
|---|---|
| Układ wydechowy | Single |
| Fuel System | Gaźnik (CV) |
| Akumulator | 12V 6 Ah |
| Wheels | aluminiowa |
| Kolory | Silver, Grey, White, Matt grey, Black |