SYM Tonik 125
SYM Tonik 125 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 111 ccm. Jednostka napędowa: Jednocylindrowy, Czterosuw, SOHC. Moc maksymalna wynosi 6.8 KM przy 7500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 6.8 Nm / 0.69 kgf-m / 5.01 ft/lbs przy 6000 obr./min. Masa: 97 kg.
Lata produkcji
2014
Pojemność
111 ccm
Moc maksymalna
6.8 KM przy 7500 obr./min
Moment obrotowy
6.8 Nm / 0.69 kgf-m / 5.01 ft/lbs przy 6000 obr./min
Masa
97 kg
Typ silnika
Jednocylindrowy, Czterosuw, SOHC
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | SYM Tonik 125 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2014 |
Silnik
| Typ silnika | Jednocylindrowy, Czterosuw, SOHC |
|---|---|
| Pojemność | 111 ccm |
| Stopień sprężania | 10.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem, forced |
| Układ zasilania | Elektroniczny |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny & Nożny |
| Moc maksymalna | 6.8 KM przy 7500 obr./min |
| Moment obrotowy | 6.8 Nm / 0.69 kgf-m / 5.01 ft/lbs przy 6000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Centrifugal |
|---|---|
| Skrzynia biegów | CVT (bezstopniowa) |
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Rama | Steel, monocuna split Rama rurowa stalowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy |
| Zawieszenie tylne | Jeden amortyzator , swing arm |
| Hamulce przednie | Tarcza hydraulicznazna, 160 mm |
| Hamulce tylne | Bęben, 110 mm |
| Opona przednia | 90/90-10 |
| Opona tylna | 90/90-10 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1220 mm. |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 760 mm |
| Masa | 97 kg |
| Zbiornik paliwa | 5.8 L / 5.8 L |
Pozostałe dane
| Bore and Stroke | 52.4 x 51.5 mm |
|---|---|
| Engine Oil Capacity | 0.75 L / 1.6 US pints |
| Transmission Oil Capacity | 0.11 L / 0.23 US pints |
| Układ wydechowy | Single |
| Fuel System | Gaźnik (CV) |
| Akumulator | 12V 6 Ah |
| Spark Plug | A7RC |
| Wheels | aluminiowa |
| Turning Diameter | 3260 mm |
| Standing Start: 0 - 100 m / 328 ft | 8.8 sec |
| TopSpeed | 87 km/h / 54 mph |
| Kolory | White, Red, Black, Blue |