SYM VS 125
SYM VS 125 to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Jednocylindrowy, Czterosuw, 4-valve, SOHC. Moc maksymalna wynosi 11.4 KM przy 8250 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 10.6 Nm / 1.08 kgf-m / 7.82 ft/lbs przy 6500 obr./min. Masa: 132 kg.
Lata produkcji
2014
Moc maksymalna
11.4 KM przy 8250 obr./min
Moment obrotowy
10.6 Nm / 1.08 kgf-m / 7.82 ft/lbs przy 6500 obr./min
Masa
132 kg
Typ silnika
Jednocylindrowy, Czterosuw, 4-valve, SOHC
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | SYM VS 125 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2014 |
Silnik
| Typ silnika | Jednocylindrowy, Czterosuw, 4-valve, SOHC |
|---|---|
| Stopień sprężania | 11.2:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem, forced |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny & Nożny |
| Moc maksymalna | 11.4 KM przy 8250 obr./min |
| Moment obrotowy | 10.6 Nm / 1.08 kgf-m / 7.82 ft/lbs przy 6500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Centrifugal |
|---|---|
| Skrzynia biegów | CVT (bezstopniowa) |
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Rama | Steel, monocuna split Rama rurowa stalowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy |
| Zawieszenie tylne | Single hydrauliczna shock absorber regulowane napięcie wstępne |
| Hamulce przednie | Tarcza hydraulicznazna, 273 mm |
| Hamulce tylne | Tarcza, 130 mm |
| Opona przednia | 110/80-12 61L |
| Opona tylna | 130/70-12 64L |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1345 mm. |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 780 mm. |
| Masa | 132 kg |
| Zbiornik paliwa | 5.5 L / 5.7 L |
| Prędkość maks. | 100 km/h / 62 mph |
Pozostałe dane
| Engine Oil Capacity | 1.05 L / 2.2 US pints |
|---|---|
| Transmission Oil Capacity | 0.11 L / 0.23 US pints |
| Układ wydechowy | Single |
| Fuel System | Gaźnik (CV) |
| Akumulator | 12V 8.6 Ah |
| Spark Plug | NGK CR 7E |
| Wheels | aluminiowa |
| Prześwit | 130 mm. |
| Average Fuel Consumption | 1.9 L/100 km / 52 km/l / 122 US mpg |
| Prędkość maksymalna | 100 km/h / 62 mph |
| Climbing Capacity | 28° |
| Kolory | Black, White, Blue |