SYM Wolf CR 300
SYM Wolf CR 300 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 278 ccm. Jednostka napędowa: Single, Czterosuw, 4-valve, SOHC. Moc maksymalna wynosi 26.8 KM przy 8000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 26 Nm przy 6000 obr./min. Masa: 176 kg.
Lata produkcji
2018
Pojemność
278 ccm
Moc maksymalna
26.8 KM przy 8000 obr./min
Moment obrotowy
26 Nm przy 6000 obr./min
Masa
176 kg
Typ silnika
Single, Czterosuw, 4-valve, SOHC
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | SYM Wolf CR 300 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2018 |
Silnik
| Typ silnika | Single, Czterosuw, 4-valve, SOHC |
|---|---|
| Pojemność | 278 ccm |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | E.F.I |
| Układ zapłonowy | Elektryczny |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 26.8 KM przy 8000 obr./min |
| Moment obrotowy | 26 Nm przy 6000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet Tarcza |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów manual |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Rama kołyskowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy fork |
| Zawieszenie tylne | Unit swing |
| Hamulce przednie | Pojedyncza tarcza, 288 mm |
| Hamulce tylne | Pojedyncza tarcza, 220 mm |
| Opona przednia | 110/70-17 |
| Opona tylna | 140/70-17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1340 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 799 mm |
| Masa | 176 kg |
| Zbiornik paliwa | 14 L / 14.0 L |
Pozostałe dane
| Norma emisji | Euro 4 |
|---|---|
| Wheels | aluminiowa |