SYM Wolf SB 125 Ni
SYM Wolf SB 125 Ni to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Single, Czterosuw, 2-valve, SOHC. Moc maksymalna wynosi 10.8 KM przy 9000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 9.53 Nm / 0.97 kgf-m / 7.03 ft/lb przy 7000 obr./min. Masa: 155 kg.
Lata produkcji
2014
Moc maksymalna
10.8 KM przy 9000 obr./min
Moment obrotowy
9.53 Nm / 0.97 kgf-m / 7.03 ft/lb przy 7000 obr./min
Masa
155 kg
Typ silnika
Single, Czterosuw, 2-valve, SOHC
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | SYM Wolf SB 125 Ni |
|---|---|
| Rok produkcji | 2014 |
Silnik
| Typ silnika | Single, Czterosuw, 2-valve, SOHC |
|---|---|
| Stopień sprężania | 10.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | CDI |
| Układ zapłonowy | Elektryczny |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 10.8 KM przy 9000 obr./min |
| Moment obrotowy | 9.53 Nm / 0.97 kgf-m / 7.03 ft/lb przy 7000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet Tarcza |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów manual |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | kratownicowa type, steel |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy fork |
| Zawieszenie tylne | Amortyzator centralny |
| Hamulce przednie | Pojedyncza tarcza, 260 mm |
| Hamulce tylne | Pojedyncza tarcza, 220 mm |
| Opona przednia | 110/70-17 54H |
| Opona tylna | 140/70-17 62H |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1320 mm. |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 790 mm. |
| Masa | 155 kg |
| Zbiornik paliwa | 14 L / 14.0 L |
| Prędkość maks. | 105 km/h / 65 mph |
Pozostałe dane
| Bore and Stroke | 56.5 x 49.5 mm |
|---|---|
| Engine Oil Capacity | 1.2 L / 2.5 US pints |
| Układ wydechowy | Single, stainless steel silencer |
| Fuel System | EFI (CL) |
| Spark Plug | NGK DPR7EA-9 |
| Akumulator | 12V, 8 Ah |
| Gear Ratio | 1st 2.77 / 2nd 1.72 / 3rd 1.32 / 4th 1.13 / 5th 0.96:1 |
| Wheels | aluminiowa alloy |
| Prześwit | 170 mm. |
| Average Consumption | 1.9 L/100 km / 52 km/l / 122 US mpg |
| Prędkość maksymalna | 105 km/h / 65 mph |
| Climbing Capacity | 28° |
| Kolory | White, Black, Yellow |