SYM Wolf SB 250Ni
SYM Wolf SB 250Ni to motocykl drogowy o pojemności skokowej 249 ccm. Jednostka napędowa: Single, Czterosuw, 4-valve, SOHC. Moc maksymalna wynosi 25.0 KM przy 7500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 23.1 Nm / 2.36 kgf-m / 17.04 ft/lb przy 6000 obr./min. Masa: 173 kg.
Lata produkcji
2014
Pojemność
249 ccm
Moc maksymalna
25.0 KM przy 7500 obr./min
Moment obrotowy
23.1 Nm / 2.36 kgf-m / 17.04 ft/lb przy 6000 obr./min
Masa
173 kg
Typ silnika
Single, Czterosuw, 4-valve, SOHC
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | SYM Wolf SB 250Ni |
|---|---|
| Rok produkcji | 2014 |
Silnik
| Typ silnika | Single, Czterosuw, 4-valve, SOHC |
|---|---|
| Pojemność | 249 ccm |
| Stopień sprężania | 10.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | CDI |
| Układ zapłonowy | Elektryczny |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 25.0 KM przy 7500 obr./min |
| Moment obrotowy | 23.1 Nm / 2.36 kgf-m / 17.04 ft/lb przy 6000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet Tarcza |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów manual |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | kratownicowa type, steel |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy fork |
| Zawieszenie tylne | Amortyzator centralny |
| Hamulce przednie | Pojedyncza tarcza, 288 mm |
| Hamulce tylne | Pojedyncza tarcza, 222 mm |
| Opona przednia | 110/70-17 |
| Opona tylna | 140/70-17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1320 mm. |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 790 mm. |
| Masa | 173 kg |
| Zbiornik paliwa | 14 L / 14.0 L |
| Prędkość maks. | 140 km/h / 87 mph |
Pozostałe dane
| Engine Oil Capacity | 1.8 L / 3.8 US pints |
|---|---|
| Układ wydechowy | Single, stainless steel silencer |
| Spark Plug | NGK CR8E |
| Akumulator | 12V, 10Ah |
| Gear Ratio | 1st 2.71 / 2nd 1.89 / 3rd 1.48 / 4th 1.26 / 5th 1.08 / 6th 0.93:1 |
| Wheels | aluminiowa alloy |
| Prześwit | 150 mm. |
| Average Consumption | 2.3 L/100 km / 96 US mpg |
| Prędkość maksymalna | 140 km/h / 87 mph |
| Climbing Capacity | 28° |
| Kolory | White, Black, Blue, Red, Matt grey, Yellow |
| Review | Moto-choice |