SYM X'Pro 50
SYM X'Pro 50 to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Jednocylindrowy, Czterosuw, SOHC. Masa: 114 kg.
Lata produkcji
2014
Masa
114 kg
Typ silnika
Jednocylindrowy, Czterosuw, SOHC
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | SYM X'Pro 50 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2014 |
Silnik
| Typ silnika | Jednocylindrowy, Czterosuw, SOHC |
|---|---|
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem, forced |
| Układ zasilania | Elektroniczny |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny & Nożny |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Centrifugal, dry |
|---|---|
| Skrzynia biegów | CVT (bezstopniowa) |
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Rama | Steel, monocuna split Rama rurowa stalowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy |
| Zawieszenie tylne | Swing arm, Dwa amortyzatory |
| Hamulce przednie | Tarcza hydraulicznazna, 190 mm |
| Hamulce tylne | Bęben, 110 mm |
| Opona przednia | 120/70-12 tubeless |
| Opona tylna | 130/70-12 tubeless |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1310 mm. |
|---|---|
| Masa | 114 kg |
| Zbiornik paliwa | 9 L / 9.1 L |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | Single |
|---|---|
| Fuel System | Gaźnik (CV) |
| Wheels | aluminiowa |
| Kolory | White |