SYM XS 125-K
SYM XS 125-K to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Single, Czterosuw, 2-valve, SOHC. Moc maksymalna wynosi 10.9 KM przy 8500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 9.0 Nm / 0.92 kgf-m / 6.64 ft/lb przy 7000 obr./min. Masa: 130 kg.
Lata produkcji
2014
Moc maksymalna
10.9 KM przy 8500 obr./min
Moment obrotowy
9.0 Nm / 0.92 kgf-m / 6.64 ft/lb przy 7000 obr./min
Masa
130 kg
Typ silnika
Single, Czterosuw, 2-valve, SOHC
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | SYM XS 125-K |
|---|---|
| Rok produkcji | 2014 |
Silnik
| Typ silnika | Single, Czterosuw, 2-valve, SOHC |
|---|---|
| Stopień sprężania | 9.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | CDI |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny |
| Rozrusznik | Elektryczny and Nożny |
| Moc maksymalna | 10.9 KM przy 8500 obr./min |
| Moment obrotowy | 9.0 Nm / 0.92 kgf-m / 6.64 ft/lb przy 7000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet Tarcza |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów manual |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | kratownicowa type, steel |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy fork |
| Zawieszenie tylne | Amortyzator centralny |
| Hamulce przednie | Pojedyncza tarcza, 240 mm |
| Hamulce tylne | Bęben, 130 mm |
| Opona przednia | 90/90-18 |
| Opona tylna | 90/90-18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1280 mm. |
|---|---|
| Masa | 130 kg |
| Zbiornik paliwa | 14 L / 14.0 L |
Pozostałe dane
| Engine Oil Capacity | 0.9 L / 1.9 US pints |
|---|---|
| Układ wydechowy | Single, stainless steel silencer |
| Fuel System | EFI (CL) |
| Akumulator | 12V, 7 Ah |
| Wheels | aluminiowa alloy |
| Kolory | Silver, Black |