Triumph America
Triumph America to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy cylinder, DOHC, 4 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 54 KM przy 6750 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 69Nm / 7.03 kgf-m / 69.0 Nm przy 4800 obr./min. Masa: 250 kg.
Lata produkcji
2007-08
Moc maksymalna
54 KM przy 6750 obr./min
Moment obrotowy
69Nm / 7.03 kgf-m / 69.0 Nm przy 4800 obr./min
Masa
250 kg
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy cylinder, DOHC, 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Triumph America |
|---|---|
| Rok produkcji | 2007-08 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy cylinder, DOHC, 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Średnica x skok | 90x 68 mm |
| Stopień sprężania | 9.2:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Multipoint sequential Elektroniczny wtrysk paliwa with SAI |
| Układ zapłonowy | Digital inductive type |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 54 KM przy 6750 obr./min |
| Moment obrotowy | 69Nm / 7.03 kgf-m / 69.0 Nm przy 4800 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multiple Tarczas, cable operated |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch, X-ring |
Podwozie
| Rama | Steel, Rama podwójna kołyskowa frame |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 41 mm Fork |
| Zawieszenie tylne | Chromespring Dwa amortyzatorys with regulowane napięcie wstępne |
| Hamulce przednie | Single 310mm Tarcza, 2 piston caliper, Nissen |
| Hamulce tylne | Single 255mm Tarcza, 2 piston caliper, Nissen |
| Opona przednia | 110/90 R18 Bridgestone |
| Opona tylna | 170/80 R15 Bridgestone |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1655 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 720 mm |
| Masa | 250 kg |
| Zbiornik paliwa | 19.3 L / 4.2 Imp gal |
Pozostałe dane
| FrontWheel | 3.00 x 16, Cast aluminiowa alloy, 12 spoke |
|---|---|
| RearWheel | 4.00 x 15, Cast aluminiowa alloy, 12 spoke |