Triumph America
Triumph America to motocykl drogowy o pojemności skokowej 865 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy cylinder, DOHC, 4 zaworów na cylinder, 360° firing interval. Moc maksymalna wynosi 61 KM przy 6800 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 72Nm / 7.34 kgf-m / 53.1 ft-lb przy 3300 obr./min. Masa: 250 kg.
Lata produkcji
2015-16
Pojemność
865 ccm
Moc maksymalna
61 KM przy 6800 obr./min
Moment obrotowy
72Nm / 7.34 kgf-m / 53.1 ft-lb przy 3300 obr./min
Masa
250 kg
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy cylinder, DOHC, 4 zaworów na cylinder, 360° firing interval
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Triumph America |
|---|---|
| Rok produkcji | 2015-16 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy cylinder, DOHC, 4 zaworów na cylinder, 360° firing interval |
|---|---|
| Pojemność | 865 ccm |
| Średnica x skok | 90 x 68 mm |
| Stopień sprężania | 9.2:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Twin Gaźniks, with throttle position sensor and Elektryczny Gaźnik heaters |
| Układ zapłonowy | Digital |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 61 KM przy 6800 obr./min |
| Moment obrotowy | 72Nm / 7.34 kgf-m / 53.1 ft-lb przy 3300 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet multi plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch, X-ring |
Podwozie
| Rama | Rama rurowa stalowa Rama kołyskowa, swing arm: twin-sided, Rama rurowa stalowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 41mm Kayaba Widelec teleskopowys, polished stainless steel shrouds |
| Zawieszenie tylne | Kayaba chromespring Dwa amortyzatorys with regulowane napięcie wstępne |
| Hamulce przednie | Single 310 mm Tarcza, Nissin 2 piston pływająca caliper |
| Hamulce tylne | Single 285 mm Tarcza, Nissin 2 piston pływająca caliper |
| Opona przednia | 130/90 - 16 |
| Opona tylna | 170/80 B15 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1610 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 690 mm |
| Masa | 250 kg |
| Zbiornik paliwa | 19.3 L / 4.2 Imp gal |
Pozostałe dane
| Engine Oil | Synthetic, 15W/50 |
|---|---|
| Pojemność oleju | 4.5 L / 4.5 L / 1.0 Imp gal |
| Układ wydechowy | Stainless steel twin-walled headers, twin chromed silencers |
| Wheels Front | Cast aluminiowa alloy, 12 spoke, 16 x 3.0 inch |
| Wheels Rear | Cast aluminiowa alloy, 12 spoke, 15 x 4.0 inch |