Triumph Bandit 350
Triumph Bandit 350 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 349 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 2 valvews per cylinder, alloy. Moc maksymalna wynosi 34 KM przy 9000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 28.4 Nm / 2.9 kgf-m / 28.5 Nm przy 7000 obr./min. Masa: 167 kg.
Lata produkcji
1971
Pojemność
349 ccm
Moc maksymalna
34 KM przy 9000 obr./min
Moment obrotowy
28.4 Nm / 2.9 kgf-m / 28.5 Nm przy 7000 obr./min
Masa
167 kg
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 2 valvews per cylinder, alloy
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Triumph Bandit 350 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1971 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 2 valvews per cylinder, alloy |
|---|---|
| Pojemność | 349 ccm |
| Średnica x skok | 63 x 56 mm |
| Stopień sprężania | 9.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 2 x 27 mm Amal Gaźniks |
| Rozrusznik | Nożny (Elektryczny starter option) |
| Moc maksymalna | 34 KM przy 9000 obr./min |
| Moment obrotowy | 28.4 Nm / 2.9 kgf-m / 28.5 Nm przy 7000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi-plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Rama rurowa stalowa, Rama podwójna kołyskowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy |
| Zawieszenie tylne | Dwa amortyzatorys, coil springs |
| Hamulce przednie | Bęben, internal expanding |
| Hamulce tylne | Bęben, internal expanding |
| Opona przednia | 3.25 x 18 Dunlop K70 |
| Opona tylna | 3.50 x 18 Dunlop K70 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1489 mm |
|---|---|
| Masa | 167 kg |
| Zbiornik paliwa | 13.5 L / 13.6 L / 3.0 Imp gal |
| Prędkość maks. | 160 km/h / 100 mph |
Pozostałe dane
| Engine Oil | 2.7 L / 5.7 US pt / 4.8 Imp pt |
|---|---|
| Układ wydechowy | Two into two |
| Akumulator | 12V |
| DryWeight | 157 kg |
| Prędkość maksymalna | 160 km/h / 100 mph |