Triumph Bobber TFC
Triumph Bobber TFC to motocykl cruiser o pojemności skokowej 1198 ccm. Jednostka napędowa: Four stoke, Dwucylindrowy rzędowy, 270ocrank, SOHC, 4 zawory na cylinder. Moc maksymalna wynosi 86 KM / 64 k, W przy 6250 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 100 Nm przy 4500 obr./min. Masa: TBD.
Lata produkcji
2025
Pojemność
1198 ccm
Moc maksymalna
86 KM / 64 k, W przy 6250 obr./min
Moment obrotowy
100 Nm przy 4500 obr./min
Masa
TBD
Typ silnika
Four stoke, Dwucylindrowy rzędowy, 270ocrank, SOHC, 4 zawory na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Triumph Bobber TFC |
|---|---|
| Rok produkcji | 2025 |
Silnik
| Typ silnika | Four stoke, Dwucylindrowy rzędowy, 270ocrank, SOHC, 4 zawory na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 1198 ccm |
| Średnica x skok | 97.6 x 80 mm |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Multipoint sequential Elektroniczny wtrysk paliwa |
| Układ zapłonowy | Digital |
| Moc maksymalna | 86 KM / 64 k, W przy 6250 obr./min |
| Moment obrotowy | 100 Nm przy 4500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi-plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch, X-ring |
Podwozie
| Rama | Dual Rama rurowa stalowa Rama kołyskowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 43mm Öhlins NIX30 widelec odwrócony USD, fully regulowane |
| Zawieszenie tylne | Linkage-assisted, tłumienie odbicia-damping and spring-napięcie wstępne regulowane Öhlins RSU shock |
| Hamulce przednie | 2x 310 mm Tarczas, Brembo M50 4-piston monoblock calipers and Brembo MCS Zaciski radialne master cylinder |
| Hamulce tylne | Single 255 mm Tarcza, , Nissin single-piston pływająca caliper |
| ABS | Tak |
| Opona przednia | 100/90 x 19 |
| Opona tylna | 150/70 x 16 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | TBD |
|---|---|
| Masa | TBD |
| Zbiornik paliwa | 9.1 L |
Pozostałe dane
| Production | 750 Units |
|---|---|
| Układ wydechowy | Brushed stainless steel 2-into-2 w/ Arrow titanium mufflers and Gaźnikon fiber endcaps |
| Front Wheels | 32-spoke, 19 x 2.5 |
| Rear Wheels | 32-spoke, 16 x 3.5 |
| Seat Height Solo | TBD |