Triumph Bonneville
Triumph Bonneville to motocykl klasyczny / retro o pojemności skokowej 865 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy cylinder, DOHC, 4 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 66 KM przy 7250 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 71Nm / 7.24 kgf-m / 52 ft-lb przy 6000 obr./min. Masa: 225 kg.
Lata produkcji
2011
Pojemność
865 ccm
Moc maksymalna
66 KM przy 7250 obr./min
Moment obrotowy
71Nm / 7.24 kgf-m / 52 ft-lb przy 6000 obr./min
Masa
225 kg
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy cylinder, DOHC, 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Triumph Bonneville |
|---|---|
| Rok produkcji | 2011 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy cylinder, DOHC, 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 865 ccm |
| Średnica x skok | 90 x 68 mm |
| Stopień sprężania | 9.2:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Multipoint Sequential Wtrysk paliwa |
| Układ zapłonowy | Digital |
| Moc maksymalna | 66 KM przy 7250 obr./min |
| Moment obrotowy | 71Nm / 7.24 kgf-m / 52 ft-lb przy 6000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch, X-ring |
Podwozie
| Rama | Rama rurowa stalowa Rama kołyskowa, swing arm: twin-sided, Rama rurowa stalowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 41mm Kayaba Widelec teleskopowys |
| Zawieszenie tylne | Kayabachromespring Dwa amortyzatorys with regulowane napięcie wstępne |
| Hamulce przednie | Single 310 mm Tarcza, 2 piston Nissen pływająca calipers |
| Opona przednia | 100/70 R17 |
| Opona tylna | 130/80 R17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1488 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 739 mm |
| Masa | 225 kg |
| Zbiornik paliwa | 16.0 L / 3.5 Imp gal |
Pozostałe dane
| Engine Oil | Synthetic, 15W/50 |
|---|---|
| Wheels Front | Cast aluminiowa alloy, 7 spokes, 17 x 3.0 in |
| Wheels Rear | Cast aluminiowa alloy, 7spokes, 17 x 3.5 in |