Triumph Bonneville
Triumph Bonneville to motocykl klasyczny / retro o pojemności skokowej 865 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy cylinder, DOHC, 4 zaworów na cylinder, 360° firing interval. Moc maksymalna wynosi 68 KM przy 7500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 68 Nm / 6.93 kgf-m / 50.2 ft-lb przy 5800 obr./min. Masa: 225 kg.
Lata produkcji
2014
Pojemność
865 ccm
Moc maksymalna
68 KM przy 7500 obr./min
Moment obrotowy
68 Nm / 6.93 kgf-m / 50.2 ft-lb przy 5800 obr./min
Masa
225 kg
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy cylinder, DOHC, 4 zaworów na cylinder, 360° firing interval
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Triumph Bonneville |
|---|---|
| Rok produkcji | 2014 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy cylinder, DOHC, 4 zaworów na cylinder, 360° firing interval |
|---|---|
| Pojemność | 865 ccm |
| Średnica x skok | 90 x 68 mm |
| Stopień sprężania | 9.2:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Multipoint Sequential Wtrysk paliwa with SAI |
| Układ zapłonowy | Digital |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 68 KM przy 7500 obr./min |
| Moment obrotowy | 68 Nm / 6.93 kgf-m / 50.2 ft-lb przy 5800 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet multi plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch, X-ring |
Podwozie
| Rama | Rama rurowa stalowa Rama kołyskowa, swing arm: twin-sided, Rama rurowa stalowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 41mm Kayaba Widelec teleskopowys |
| Zawieszenie tylne | Kayaba chromespring Dwa amortyzatorys with regulowane napięcie wstępne |
| Hamulce przednie | Single 310 mm Tarcza, Nissin 2 piston pływająca calipers |
| Hamulce tylne | Single 255 mm Tarcza, Nissin 2 piston pływająca calipers |
| Opona przednia | 110/70 R17 |
| Opona tylna | 130/80 R17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1490 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 740 mm |
| Masa | 225 kg |
| Zbiornik paliwa | 16 L / 4.2 gal / 3.5 Imp gal |
Pozostałe dane
| Engine Oil | Synthetic, 15W/50 |
|---|---|
| Pojemność oleju | 4.5 L / 4.5 L / 1.0 Imp gal |
| Układ wydechowy | Stainless steel with twin chromed silencers |
| Wheels Front | Cast aluminiowa alloy, 7 spoke, 17 x 3.0 inch |
| Wheels Rear | Cast aluminiowa alloy, 7 spoke, 17 x 3.5 inch |
| Consumption Average | 4.2 L/100 km / 23.6 km/l / 55.6 US mpg /67.3 Imp mpg |