Triumph Bonneville Bobber
Triumph Bonneville Bobber to motocykl cruiser o pojemności skokowej 1198 ccm. Jednostka napędowa: Four stoke, Dwucylindrowy rzędowy, 270ocrank, SOHC. Moc maksymalna wynosi 77 KM przy 6550 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 105 Nm / 10.7 kgf-m / 104.9 Nm przy 3100 obr./min. Masa: 228.0 kg.
Lata produkcji
2017-18
Pojemność
1198 ccm
Moc maksymalna
77 KM przy 6550 obr./min
Moment obrotowy
105 Nm / 10.7 kgf-m / 104.9 Nm przy 3100 obr./min
Masa
228.0 kg
Typ silnika
Four stoke, Dwucylindrowy rzędowy, 270ocrank, SOHC
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Triumph Bonneville Bobber |
|---|---|
| Rok produkcji | 2017-18 |
Silnik
| Typ silnika | Four stoke, Dwucylindrowy rzędowy, 270ocrank, SOHC |
|---|---|
| Pojemność | 1198 ccm |
| Średnica x skok | 97.6 x 80 mm |
| Stopień sprężania | 10.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Multipoint sequential Elektroniczny wtrysk paliwa |
| Układ zapłonowy | Digital |
| Moc maksymalna | 77 KM przy 6550 obr./min |
| Moment obrotowy | 105 Nm / 10.7 kgf-m / 104.9 Nm przy 3100 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi-plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch, X-ring |
Podwozie
| Rama | Dual Rama rurowa stalowa Rama kołyskowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Kayaba 41 mm forks |
| Zawieszenie tylne | Kayaba Dwa amortyzatorys with regulowane napięcie wstępne |
| Hamulce przednie | Single 310 mm Tarcza, 2 piston pływająca Nissen calipers, ABS |
| Hamulce tylne | Single 255 mm Tarcza, 2 piston pływająca Nissen caliper, ABS |
| Opona przednia | 100/90-19 |
| Opona tylna | 150/80-16 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1510 mm |
|---|---|
| Masa | 228.0 kg |
| Zbiornik paliwa | 10.6 L / 3.2 Imp gal |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | Straight line stainless steel twin-skin slash cut twin stubby silencers |
|---|---|
| FrontWheel Travel | 120 mm |
| RearWheel Travel | 120 mm |
| Wheels | Wire 32-spoke, steel rims |
| Seat Height Solo | 690 mm |