Triumph Bonneville Speedmaster
Triumph Bonneville Speedmaster to motocykl klasyczny / retro o pojemności skokowej 1198 ccm. Jednostka napędowa: Four stoke, Dwucylindrowy rzędowy, 270°crank angle, SOHC, 4 zawory na cylinder. Moc maksymalna wynosi 76.9 KM przy 6000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 106 Nm przy 3750 obr./min. Masa: 263 kg.
Lata produkcji
2026
Pojemność
1198 ccm
Moc maksymalna
76.9 KM przy 6000 obr./min
Moment obrotowy
106 Nm przy 3750 obr./min
Masa
263 kg
Typ silnika
Four stoke, Dwucylindrowy rzędowy, 270°crank angle, SOHC, 4 zawory na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Triumph Bonneville Speedmaster |
|---|---|
| Rok produkcji | 2026 |
Silnik
| Typ silnika | Four stoke, Dwucylindrowy rzędowy, 270°crank angle, SOHC, 4 zawory na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 1198 ccm |
| Średnica x skok | 97.6 x 80 mm |
| Stopień sprężania | 10.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Elektroniczny wtrysk paliwa with electronic throttle control. 2 riding modes (Road, Rain) |
| Układ zapłonowy | Digital |
| Moc maksymalna | 76.9 KM przy 6000 obr./min |
| Moment obrotowy | 106 Nm przy 3750 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi-plate, slip & assist |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | X-ring Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Rama rurowa stalowa, twin Rama kołyskowa frame |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 47 mm Showa cartridge forks |
| Zawieszenie tylne | KYB Mono-shock RSU with linkage and napięcie wstępne adjustment |
| Hamulce przednie | 2 x 310mm Tarcza, Brembo 2-piston pływająca calipers, OCABS |
| Hamulce tylne | Single 255mm Tarcza, Nissin single piston sliding caliper, OCABS |
| ABS | Tak |
| Opona przednia | 130/90-16 |
| Opona tylna | 150/80-16 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1500 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 705 mm |
| Masa | 263 kg |
| Zbiornik paliwa | 14 L |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | Chromed stainless steel 2 into 2 twin-skin exhaust system with chromed stainless silencers |
|---|---|
| Norma emisji | Euro 5+ |
| Swingarm | Twin sided Rama rurowa stalowa |
| Front Wheel | Wire 32-spoke, 16 x 2.5 in |
| Rear Wheel | Wire 32-spoke, 16 x 3.5 in |