Triumph Bonneville T100 "Multi-Chequer"
Triumph Bonneville T100 "Multi-Chequer" to motocykl klasyczny / retro o pojemności skokowej 790 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy cylinder, DOHC, 4 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 62 KM przy 7400 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 60 Nm / 6.1 kgf/m / 44.3ft-lb przy 3500 obr./min. Masa: 205 kg.
Lata produkcji
2005
Pojemność
790 ccm
Moc maksymalna
62 KM przy 7400 obr./min
Moment obrotowy
60 Nm / 6.1 kgf/m / 44.3ft-lb przy 3500 obr./min
Masa
205 kg
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy cylinder, DOHC, 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Triumph Bonneville T100 "Multi-Chequer" |
|---|---|
| Rok produkcji | 2005 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy cylinder, DOHC, 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 790 ccm |
| Średnica x skok | 86 x 68 mm |
| Stopień sprężania | 9.2:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Twin Gaźniks, with throttle position sensor and Elektryczny Gaźnik heaters |
| Układ zapłonowy | Digital |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 62 KM przy 7400 obr./min |
| Moment obrotowy | 60 Nm / 6.1 kgf/m / 44.3ft-lb przy 3500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi-plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Rama rurowa stalowa Rama kołyskowa, Wahacz twin-sided, Rama rurowa stalowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 41mm Widelec teleskopowys |
| Zawieszenie tylne | Chromespring Dwa amortyzatorys with regulowane napięcie wstępne |
| Hamulce przednie | Single 310 mm Tarcza, 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 255 mm Tarcza, 2 piston caliper |
| Opona przednia | 100/90 R19 |
| Opona tylna | 130/80 R17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1493 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 775 mm |
| Masa | 205 kg |
| Zbiornik paliwa | 16 L / 3.5 Imp gal |
Pozostałe dane
| Production | 1 Unit |
|---|---|
| Engine Oil | Synthetic, 15W/50 |
| Spark Plug | NGK, DPR8EA-9 |
| Wheels Front | Spoked, 19 x 2.5in |
| Wheels Rear | Spoked, 17 x 3.5in |