Triumph Daytona 600
Triumph Daytona 600 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 599 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny. DOHC, 4 zaworów na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 112 KM przy 12750 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 68 Nm / 6.93 kg-m / 68.1 Nm przy 11000 obr./min. Masa: 165kg.
Lata produkcji
2004
Pojemność
599 ccm
Moc maksymalna
112 KM przy 12750 obr./min
Moment obrotowy
68 Nm / 6.93 kg-m / 68.1 Nm przy 11000 obr./min
Masa
165kg
Typ silnika
Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny. DOHC, 4 zaworów na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Triumph Daytona 600 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2004 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny. DOHC, 4 zaworów na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 599 ccm |
| Średnica x skok | 68 x 41.3 mm |
| Stopień sprężania | 12.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Twin-butterfly, multipoint sequential Elektroniczny wtrysk paliwa |
| Układ zapłonowy | Digital - inductive type - via electronic management system |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 112 KM przy 12750 obr./min |
| Moment obrotowy | 68 Nm / 6.93 kg-m / 68.1 Nm przy 11000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi-plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | X ring Łańcuch |
Podwozie
| Rama | aluminiowa beam Rama obwodowa, Wahacz twin-sided, aluminiowa alloy |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 43mm Cartridge forks, regulowane napięcie wstępne, tłumienie kompresji and tłumienie odbicia damping |
| Zawieszenie tylne | Amortyzator centralny with regulowane napięcie wstępne, tłumienie kompresji and tłumienie odbicia damping |
| Hamulce przednie | 2 x 308 mm Tarczas, 4 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 220 mm Tarcza, 1 piston caliper |
| Opona przednia | 120/70 ZR17 |
| Opona tylna | 180/55 ZR17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1390 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 815 mm |
| Masa | 165kg |
| Zbiornik paliwa | 18 L / 4.0 Imp gal |
Pozostałe dane
| Engine Oil | Synthetic, 15W/50 |
|---|---|
| Spark Plug | NGK, CR9EK |
| Wheel Front | 3-spoke, 17 x 3.5in |
| Wheel Rear | 3-spoke, 17 x 5.5in |
| Reviews | Motorcycle-USA/Motorbikes Today |